Jimmy’s Burger

  • Restoranlar
  • Sarıyer
  • 5 5 yıldız üzerinden
  • Tavsiye edilen
Jimmy's Burger
Reklâm

Time Out diyor ki

5 5 yıldız üzerinden

15. Time Out İstanbul Yeme-İçme Ödülleri’nden En İyi Burger ödülüyle dönen Jimmy’s, Yeniköy’deki şubesini kapattıktan sonra artık İstinye’de.

Etin ve sosun harmonisini tam anlamıyla yakalamak için burgerinizi 150-200 gr boyutlarında sipariş edin; ancak farklı lezzetlerin tadına bakabileceğiniz mini burgerler de diğer çeşitlerde aklınız kalmasın istiyorsanız doğru tercih. Spesiyalleri dana bacon’lı Jimmy’s burger, burgerini sade sevenlere ise tavsiyemiz just burger Acısız yapamayanlar mad burgeri baş tacı ederken, kral burger içeriğindeki zeytin ezmesiyle diğer seçeneklere fark atıyor. 

Etler Biga ve Gönen’de bulunan kendi çiftliklerinden geliyor. Et, çiftlikten her türlü doğallığıyla, kelimenin tam anlamıyla el değmeden restorana geliyor, sonrasında işleme alınıyor ve 1 gün dinlendiriyor. Etleri buzluğa atmamak ve günlük tüketmek işin küçük sırlarından biri, etin ve sosun harmonisini ve tadını daha iyi anlamak için 150/200gr boyutlarını öneriyorlar ama her lezzeti seçebileceğiniz mini burgerler de alternatifli oldukları için ideal.

Jimmy’s Burger’e gelip çok memnun kalanların istekleri üzerine kendi ürettikleri sucuk, sosis ve füme etle şarküteri satışı da yapılıyor.

Ayrıntılar

Adres:
Koru Caddesi 7A
İstanbul
İletişim:
(0212) 223 01 07
Reklâm
İlginizi çekebilecek diğer içerikler