Joker No: 19

Restoranlar Beşiktaş
Eleştirmenin seçimi
4 5 yıldız üzerinden
Joker No:19

Time Out diyor ki

4 5 yıldız üzerinden

Friendly warning! We're working hard to be accurate. But these are unusual times, so please check that venues remain open.

İstiklal Caddesi’ndeki müdavim barı Joker, 19 numarayı ele geçirdi ve ömrü uzun olacağa benzeyen dev bir gastro-bara dönüştürdü. Dev derken abarttığımızı sanmayın. 500 kişinin aynı anda rahatlıkla kolbastı oynayabileceği kadar geniş bir mekân Joker No: 19.

Daha önce Joker’in Cadde çıkartması olan Joker Bahçede ile iyi yemeğe önem vermeye başladıklarını fark etmiştik. Bu sefer çıtayı bir hayli yükseltip başında daha önce Zuma ve Flamingo’da çalışmış Birol Sezer’in olduğu, 16 kişilik tam teşekküllü bir mutfak ekibi kurmuşlar. Pizzaların (18-32 TL) ve mantı dışındaki makarnaların (18-27 TL) hamurları mutfakta üretiliyor, scamorza peynirli burger’lerinin (25 TL) ekmeği bile Joker mamulü. Kişnişli balkabağı püresi ile sunulan kuzu sırtı (47 TL) ve sütte marine edilmiş levrek şiş (32 TL) gibi ana yemeklerin de eksik olmadığı menünün parlayan bir yıldızı olmasa da her şey gözünüz kapalı sipariş edebileceğiniz kalitede. Servis ise Joker’in meşhur soğuk esprileriyle ister istemez gülmenizi sağlayan ekibinin elinden. Uzun masaların, geniş bir bahçenin, kokteylleriyle iddialı kocaman bir barın,  hatta bir ağacın bile bulunduğu mekân dolmaz sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Güneş battı mı müdavimler akına başlıyor, saat 22.30’dan sonra da müzik yükseliyor.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Beşiktaş Caddesi 19
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Pazartesi-perşembe 09.00-02.00, cuma ve cumartesi 09.00-03.00, pazar 09.00-00.00 arasında açık.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler