CupsOnMe

Kahveler cepte: CupsOnMe uygulaması

“Her gün kahve almayı nasıl daha hesaplı ve pratik hale getirebilirim?”, “İyi kahveciler nerede saklı?” gibi sorular aklınızı kurcalıyor mu? O zaman sıradaki kahve, CupsOnMe isimli dumanı üstünde mobil uygulamadan gelsin.

Reklâm

Modern insanın bir karikatürünü çizip ellerini birer eşyayla doldurmamız gerekseydi muhtemelen tercihimizi bir akıllı telefon bir de karton kahve bardağından yana kullanırdık. Kahve niyetine içebileceğimiz akıllı telefonların icadını beklemeyin boşuna, ellerimizi dolduran bu iki fenomeni birleştiren bir uygulama çıktı karşımıza.
 

Şehrin hatırı sayılır kahvecilerini listeleyen ve uğradığınız kahvecide uygulama üzerinden ödeme yapabildiğiniz bir mobil uygulama CupsOnMe. Fikir babası ise kullan-bırak otomobilleriyle yeni nesil araç kiralama sistemi YoYo’yu hayatımıza sokan Berkman Çavuşoğlu. YoYo gibi vizyonu geniş ve şehrin vaziyetinden motive olan bir girişim CupsOnMe. Malum, her yerde yeni kahveciler türüyor ve gördükleri rağbet azalacağa da benzemiyor. Çavuşoğlu da son zamanlarda türeyen nitelikli kahvecilerden önce kendi kahvesini evinde içmek zorunda kalan bir kahve sevdalısı. Kahve kültürü şahlanırken boş durmayarak mobil teknoloji dünyasını işin içine sokmuş. 
 

CupsOnMe’yi kahve alışverişlerinize aracı etmeniz için iki sebebiniz var. Birincisi ödeme konusunda getirdiği kolaylıklar. Tercih ettiğiniz kahvecide siparişinizi verdikten sonra uygulamaya baristanın verdiği şifreyi giriyorsunuz, bütün işlem bundan ibaret. Bozuk para derdinden kurtarması özellikle kahvesini kapıp işe yetişmek isteyenlerin can yoldaşı olabilir. Kahveler 5’lik, 10’luk ve 20’lik ya da aylık paketler halinde satılıyor. Paketler büyüdükçe kazancınız da büyüyor, mekânlardan alınan indirimlerin tamamı tüketiciye yansıtıldığı için sizin bütçenize öncelik veriliyor. Paketlerinizi oturduğunuz yerden arkadaşlarınıza kahve ısmarlamak için bile kullanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ CupsOnMe
Android Google Play ve İOS App Store'da. www.cupson.me

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm