Marotiri

Restoranlar, Steakhouse Şişli
3 5 yıldız üzerinden
Marotiri
1/3
Marotiri
2/3
Marotiri
3/3

Time Out diyor ki

3 5 yıldız üzerinden

Friendly warning! We're working hard to be accurate. But these are unusual times, so please check that venues remain open.

Bomonti’nin yeni et ve burger restoranı.

Bomonti’de iş yerlerinin sayısının artmasıyla, öğle yemeğine çıkan çalışan kitle de günden güne genişliyor. Haliyle yeni yeme-içme mekânlarının da Bomonti’de belirmesi kaçınılmaz oldu. Her daim işlek olan Bomontiada’yı ve civardaki konut projelerini de hesaba katarsak, bu hareketlenmenin devam edeceğini ön görebiliriz.

Marotiri de semte düşen trafikten büyük pay kapabilecek bir mekân. İstanbulluların sevdiği bir kulvarda ilerlediği için de geleceği parlak gibi görünüyor. Marotiri, et ve burger üzerine uzmanlaşan bir restoran; güzel burger yapan çoğu yerin aksine geniş bir mekâna sahip olması en büyük avantajlarından. Bir steakhouse’tan ziyade geniş bir otel restoranını andıran, ahşabın ağırlıkla kullanıldığı mekânında yer bulmakta zorlanacağınızı pek sanmıyoruz.

Burger’lerinin porsiyonlarını düşündüğümüzde mekânın uygun bir fiyat politikasına sahip olduğunu söylemek mümkün; en büyük burger seçeneği olan monster burger’de 200 gram dana eti ve 35 gram füme et bulunuyor. Burger köfteleri bol baharatlı, ev köftelerini andırıyor ve bu sebeple de bazlama burger’inin ekmeğine pek yakışıyor. Kuzu küşleme veya T-bone steak gibi et tabaklarının yanı sıra makarna ve tavuklu yemek seçenekleri de menüsünde yer alsa da Marotiri’nin uzmanlık alanı olan kırmızı etten şaşmayın. Şarküteri çeşitleriyle donatacağınız kahvaltı sofraları için de ideal bir yer Marotiri; açık havada oturabileceğiniz bir bölümü bulunduğunu da ekleyelim.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Fırın Sokak 5/9, Bomonti
İstanbul

İletişim:
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler