Mastika Meyhane

Restoranlar, Meyhaneler Beşiktaş
0 Beğen
Kaydet
Mastika Meyhane

Sakız ağacının reçinesi diye bildiğimiz Mastika, şimdi Levent’te yeni açılan, genişçe bir salon, küçük bir bar ve sahneden oluşan bir eğlence alanı. Haftanın üç günü açık olmasına rağmen yakın tarihli rezervasyonları şimdiden dolu. İnsanlarla iç içe, yan yana, kol kola oturayım, canlı canlı Yunan müziği dinleyeyim, dans edip eğlenirken fiks menünün keyfini çıkarayım diyenler için birebir.

Fiks menüde yok yok; beyaz peynir, kırmızı pancar, sızma kalamata, horta, caciki, semizotu, nunu, domatesli zeytin karması, tarama, deniz börülcesi, Apollo (Bombay fasülye), Alexios (peynirli meze), günün zeytinyağlısı, horiatiki salata, yoğurtlu ızgara börek, patates tavalama, kabak tavalama, piliç souvloki, dil balığı şiş, ahtapot ızgara, lavraki (ızgara levrek), loukoumades (tarçınlı lokma).

Ayrıca bekarlığa veda partileri, kına geceleri, doğum günü partileri, şirket yemek ve organizasyonları, nişan ve düğün organizasyonları yapabileceğiniz bir mekan burası ve sizi bekleyen bir sürpriz var: 15 kişi ve üstü doğum günü rezervasyonlarınızda şampanya Mastika’nın ikramı.

Yayınlandı:

Mekan adı: Mastika Meyhane
İletişim:
Adres: Çalıkuşu Sokak İris Aralığı No: 4
İstanbul

Çalışma saatleri: Çarşamba, cuma ve cumartesi günleri 20.00-01.30 arası açık.

You may be interested in:

LiveReviews|0
1 person listening