McManement’s Fresh Pasta [Kapandı]

Restoranlar Çukurcuma
Eleştirmenin seçimi
4 5 yıldız üzerinden
McManement's
1/3
McManement's
2/3
McManement's
3/3

Time Out diyor ki

4 5 yıldız üzerinden

Restoranlarda yediğiniz makarnalar hem yüreğinizi hem de cebinizi yakıyor değil mi? Çareyi mutfak dolabınızdaki makarna kutularında aramayın, McManement’s’ın ev yapımı ve hesaplı makarnalarıyla tanışın. McManement’s’ı açan gençler, Venedik’te karşılaştıkları al-götür servisi veren makarnacılardan ilham almışlar. Kendi makarnalarını üreterek ve bunları farklı sos çeşitleriyle kombinleyerek, ayaküstü makarna yiyebileceğiniz bir ortam yaratmışlar.

Makarna fiyatları soslarına göre değişiyor; tagliatelle, rigatoni ya da spaghetti gibi makarna çeşitlerini dilediğiniz sosla birleştirebiliyorsunuz. Pastırma, krema ve mantarla hazırladıkları sos mekânın adını taşıyor; piliçli, sarmısaklı ve isteğe göre acılı olan sos ise favorimiz. Tüm makarnalar taze ve McManement’s imalatı, sosunu iyice çeken, kalın ve dolgun bir makarna çeşidi için tercihinizi rigatoni’den yana kullanmanızı öneririz. Cazip fiyatları sizi endişelendirmesin, karton kâselerde servis edilen makarnaların porsiyonu epey doyurucu.

Yine mekânda yapılan tiramisu ve panna cotta sayesinde makarna molanızı dört dörtlük bir öğüne dönüştürebilirsiniz. Konumu itibariyle Taksim civarlarında ayaküstü bir şeyler atıştırmak için ideal bir yer McManement’s. Alanı küçük olsa da mutfağın karşısındaki bar taburesinde veya mekânın önündeki taburelerde yer bulma sıkıntısı çekmezsiniz. İstanbul’da sayısının artmasını isteyeceğimiz türden, genç ve akıllı bir girişim McManement’s; yolu açık olsun. 

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Adile Naşit Sokak 1/A, Cihangir
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: 12.00-24.00 (Pazar günleri kapalı)