Mia Bazaar İstanbul Fashion Boutique & Tea Room

Restoranlar Teşvikiye
1/10
2/10
3/10
4/10
5/10
6/10
7/10
8/10
9/10
10/10

Time Out diyor ki

Günlük ritüellerin bir parçası olan 5 çayı geleneğini yeni konseptinde adeta bir görsel şölen şeklinde başlatan Mia Bazaar İstanbul Fashion Boutique & Tea Room, şimdiden moda ve lezzet tutkunlarının vazgeçilmezi haline geldi.

Ece Nukan’ın sahibi olduğu mekân, enerjisi ve Miami esintili dekorasyonuyla çay severleri adeta büyülüyor. İngiliz Kraliyet ailesinin çayı olarak bilinen birbirinden özel ve lezzetli Ronnefeldt çayları, etajerlerde sunulan özel lezzetlerle birlikte sergilediği görsel şölenin yanında lezzetiyle sizi adeta bir kraliçe gibi hissettiriyor.

Ünü ve başarısı tüm dünyada nam salan Yiyecek & İçecek Danışmanı Osman Serim danışmanlığında hazırlanan menüler, servis ve sunumlar  Mia Bazaar İstanbul’ a gelen tüm misafirlerin kendilerini kraliçe gibi hissetmelerini sağlayacak şekilde hazırlandı.

Lezzet ve görsel sunumlarıyla dikkat çeken menülerin yanında tatlılar, sağlıklı yiyecek ve içecekler de ön planda. 5 Çayı kadar zengin ve özel kahvaltı menüsünün de iddialı olduğu Mia Bazaar İstanbul  Fashion Boutique & Tea Room misafirlerini her lezzetiyle farklı diyarlara yolculuğa çıkarıyor.

Dünyanın en özel satış noktalarında yer alan tasarım markaların özenle seçilmiş yeni sezon koleksiyonlarını aynı çatı altında buluşturan Mia Bazaar İstanbul  Fashion Boutique & Tea Room keyifli bir alışveriş sonunda özel ve farklı harmanlardan oluşturulmuş çaylarıyla da misafirlerine unutulmaz bir çay deneyimi sunuyor.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'i bile ilk içişte etkileyen mineral ve vitamin değeri yüksek olan çayları sıcak ve samimi bir atmosfer de moda severle sunan mekan, yeşil çay, beyaz çay ve siyah çay çeşitleriyle kaliteli çay içmek isteyenlerin favorisi. 

 

 

@miabazaaristanbul

Teşvikiye Mah. Osman Seden Sk. No:5 Şişli

 

 

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Teşvikiye, Gök Apartmanı, Osman F. Seden Sk. No:5, Şişli
İstanbul
34365
İletişim:
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Best selling Time Out Offers