Park Balık

Restoranlar Suadiye

Time Out diyor ki

Anadolu yakasının en gözde balık restoranlarından Suadiye Park'ın en üst katındaki Park Balık, Adalar manzaralı balık keyfinin cazibesiyle sezona iddialı girdi. Park Balık’ın diğer misyonuysa öğle yemeklerinde de balığın tercih edilmesi oldu.

Dekorasyonunda rahatlık ve şıklığın buluştuğu mekân, geniş camlar ardından deniz ve Adalar ilw bütünleşmeyi sağlıyor.

Özel günlere özel fiyatlar
Rezervasyon yaptırarak evlilik yıldönümü, doğum günü ya da evlilik teklifi gibi özel anlarını Park Balık’ta gerçekleştirmek isteyenler için özel fiyatlar uygulanıyor.  Eşsiz ambiyansı, servis ve kalitesiyle Park Balık pek çok çiftin tercihi oluyor.

Öğle yemeğinde de balık
Park Balık, öğle yemeğinde de balık yeme alışkanlığını yaygınlaştırmaya çalışıyor. Bunu bir misyon olarak üstlenen işletme daha fazla balık tüketiminin toplum sağlığını koruyacağına dikkat çekmeye çalışıyor. Hafta içi saat 12.00 ile 17.00 arasında çıkarılan öğle menüsünün fiyatı 35 TL. Öğle menüsü kapsamında salata, günün zeytinyağlısı, deniz mahsulleri krep, levrek ızgara, tatlı, 1 kadeh şarap veya soft drink bulunuyor.

Akşam seçenekleri
Park Balık’ta kişi başı 75 TL’ye güzel bir akşam geçirmek mümkün.

Hiçbir yerde olmayan lezzetler
Spesialleri arasında palamut pilaki, deniz mahsulleri patlıcan sarma, körili somonlu levrek sarma, kalamar dolma, zeytinyağlı kabak çiçeği dolması, levrek külbastı, fener kavurma, ahtapot yahni, balık kokoreç,deniz mahsulleri krep, balık köftesi gibi daha pek çok özel hazırlanmış çeşitler ağzının tadını bilenlerden yoğun ilgi görüyor.

Anamur, Mersin, Saros ve Marmara’dan taze balık 
Taze balığın adresi Park Balık, özel balıkçılarıyla çalışıyor. Anamur ve Mersin’den lagos, barbun, jumbo, mercan ve dil balıkları; Saros’dan kırlangıç, lipsos,çupra, karagöz, sivriburun, barbun, istakoz, böcek, pabunya, Marmara ve Karadeniz’den mevsim balığı palamut, lüfer, sarıkanat, çinekop ve ordu levreği ile kalkan geliyor.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Suadiye Plaj Yolu 18 A-Blok
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Her gün 12.00-00.00 arası açık.