Público

Restoranlar Tünel
Publico

Time Out diyor ki

Geniş barı, rahat masaları, duvarlarındaki ahşap, fayans ve aynalı dekorasyonuyla Londra’daki gastro-pub’ları anımasıtyor. Mekânda yeme-içme ve müzik maratonu kahvaltıyla başlıyor. Kahvaltıda pancake de yiyebilirsiniz menemen de. Kiki ve Changa gibi mekânlarda çalışmış mutfak şefi Ayşe Özen’in hazırladığı menüde Akdeniz mutfağı ağırlıkta. Bir de her gün değişen bir öğle menüsü var.
 

Izgara merguez sosisten, Ermeni bir teyzenin verdiği tarifle hazırlanan pancarlı humuslu falafele menü zengin. Deniz ürünlü tagliatelli, ızgara patlıcanlı pizza, şarap buharında pişmiş şarap soslu krema ile sunulan moulmarine ve patlıcan beğendiyle sunulan fıstıklı kuzu sırt sarma menünün en beğenilenleri arasında. Yemekler 17-40 TL arasında. Público Punch ise mekânın imza kokteyli, taze meyvelerle hazırlanıyor.
 

Público yemeğin yanı sıra müzik ve barıyla da iddialı. Müzik direktörlüğünü Cem Salman yürütüyor ve gün boyu müzik caz, pop caz ve nu jazz sularda geziyor. Gece bastırdığında ise funk, house, soul ve disko ritimleri akıyor mekâna. Hafta sonları üst katlar -tıpkı Lokal’de olduğu gibi- kulübe dönüşüyor; DJ performansları eşliğinde sabahın erken saatlerine kadar dans etmek mümkün. Programlar için sizi Bar&Club listelerimize alalım.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Tünel Meydanı, 186/A
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Her gün 08.00-04.00 arasında açık.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler