Remina Restaurant

Restoranlar Kadıköy
Remina

Time Out diyor ki

Bünyesinde 7000’den fazla otel bulunduran zincirin Kalamış’ta açılan ihtişamlı oteli Wyndham’ın restoranı Remina, Kalamış’ın en güzel noktalarından birinde yer alıyor. Otel restoranı olmasına ve dünyanın dört bir yanında en çok tercih edilen lezzet seçeneklerini menüsünde bulundurmasına rağmen gelenekselden de uzaklaşmamış. Carpaccio’yla narenciyeli roka salatasının, çökertmeyle şnitzelin, risotto’yla mantının bir arada bulunduğu menünün fiyatları da manzarasına ve ihtişamına kıyasla cep yakmıyor.


 

Başlangıç olarak günlük fırınlanan kendi üretimleri ekmekleriyle beraber servis ettikleri fesleğenli, parmesanlı, şam fıstıklı sosu mutlaka tatmalısınız. İçinde ne olduğunu sorduğumuzda tarifiyle geri gelen servis elemanına da tarifi hiç tereddütsüz paylaşan şefe de hayran kaldık. Hiçbir konuda ellerini korkak alıştırmadıkları gözden kaçmayan bir servis sunuyorlar.

Kremalı kapya biber çorbasını çorbadan vazgeçemeyenlere tavsiye ediyoruz. Kurutulmuş domatesli, focaccia ekmeğiyle yapılan kalkedon burger ise yaz akşamüstleri havuz başında çok tutacağa benziyor. Günlük akışınıza bir mola vermek istediğinizde, yoğun geçen bir haftanın ardından kendinizi bir pazar brunch’ı ile ödüllendirmek istediğinizde ya da sadece dingin bir atmosferde şık sunumlu tabaklarda yemek yemek istediğinizde uğrayabileceğiniz bir mekân Remina.

 

Açılan havuz sezonunda da havuz başı atıştırmalıkları Remina’ya emanet. Hamur işleri, mini sandviçleri, meyve tabakları ve sağlıklı atıştırmalıklarıyla gün boyu hizmet veriyor. Tamamen dolu olduğunda bile hızlı olan servisiyle, ilgili servis elemanlarıyla, fazlasıyla temiz çatal bıçakları ve masalarıyla Wyndham’a yakışır bir restoran.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Wyndham İstanbul Kalamış Marina, Kalamış Fener Caddesi 38
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Her gün 06.30-00.00 arasında açık. Mutfak 23.00’e kadar açık.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler