Şebeke

Restoranlar Galatasaray
Şebeke
1/2
Şebeke
2/2

Time Out diyor ki

Dokusu, müziği ve havası Urban’dan oldukça farklı olan bu mekân Dogzstar’ın hemen altında.

 

Şebeke iki katlı bir mekân. Mekân sahipleri Şebeke’yi ‘şehirde maç izleyecek doğru düzgün bir yer yok’ düşüncesiyle açmışlar. İçeride çok sesli maç ortamı vardır çekincesiyle gitmekten vazgeçilecek bir durum yok. Biz de zaten tek hedefin maç olduğuna pek inanmıyoruz. 

 

Birkaç atıştırmalık ve iş çıkışı bir-iki bira için de gidilebilir Şebeke’ye. Örneğin fıçı bira yanında sıkıcı patateslerden yemektense, hamsili sigara böreği yemek isterseniz atlayıp gelin Şebeke’ye. Kaburga sandviç, keçi topları, vejetaryen burger, sosis tabağı, hamburger, fish&chips de diğer alternatifleriniz arasında. Hamsili sigara böreği, kaburga sandviçi ve keçi burger favorilerimiz arasında. Menü bu gibi atıştırmalıkları içeriyor.

 

Şebeke’nin hali hazırda üstünde emek harcanmış bir dekorasyonu var ancak bu düzen tamamen değişecekmiş önümüzdeki günlerde. İçerisi içimizi çok açmamıştı. Üzüldük diyemeyiz. Şimdilik ince uzun bir salonda dizili, oturumu rahat masalar yer alıyor.

 

Urban müdavimlerinin buradan beklentileri daha farklıydı. Şebeke’nin, Urban’ın yedek kulübesi olacağını sananlar, bir de üstüne maçı duydularsa yastadır diye düşünüyoruz. Yine de sabit fikirli olmamakta fayda var. Hamsili sigara böreği Şebeke’ye ayağınızın alışmasında etkili bir silah.

 

Menüden:
Hamsili sigara böreği 7 TL
Kaburga sandviç 11 TL
Keçi topları 8 TL
Hamburger 9 TL
Fıçı bira 5 TL

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: İstiklal Caddesi Kartal Sokak 3
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Pazar hariç her gün 16.00-02.00 arasında açık.