Tag Cafe& Bistro

Restoranlar İstiklal Caddesi
Tag Cafe

Time Out diyor ki

İstiklal'in kalabalığından, gürültüsünden sıkılan, Asmalımescit’e, Şişhane’ye doğru kıvrılmaya tenezzül bile etmeyenlere iyi bir haberimiz var. Sizler için yeni bir sığınak bulduk. Tag Cafe & Bistro, İstiklal Caddesi’nden Tünel’e doğru giderken Ada Kitabevi’nin hemen karşısındaki Postacılar Sokak’ta, yeri burnunuzu çevirdiğiniz anda bulabileceğiniz kolaylıkta.

Ev rahatlığında ve sıcaklığında döşenmiş bir mekân. Beyoğlu’nda birçok binanın özgün hamuru olan çıplak, kırmızı tuğlalar sarıyor salonu. Mekânın ruhuna saygılı bir dekorasyon anlayışıyla tavanları borularla ışıklandırmışlar.

Sevdiğimiz bir detay da içeride bulunan binbir çeşit sandalye. Seçenekler arasından istediğinize kurulabiliyor, kendi köşenizi bulabiliyorsunuz içeride. Sigara tiryakileri için içerisi kadar mühim olan sokaktan da haberdar edelim. Sokak Tag’in kendine has bahçesi gibi. Bir siz, bir de içeride etrafınızı saran kalabalık oluyor dışarıda. Tepeleme dumanlanmak gibi bir risk yok.

Menüsünde ise dünya mutfağı ve yerel tatlardan birçok seçenek mevcut. 12.00-15.00 arasında ise her hafta değişen menüleri var mekânın. Bu çevrede çalışıyorsanız öğle yemekleri için de takılabilirsiniz Tag Café & Bistro’ya. Akşam ise mutfak 22.00’ye kadar açık. 22.00’den sonra ise eğlence için başka mekâna zıplama endişesine kapılmanıza gerek yok. Tag’de hayat gece 02.00’ye kadar devam ediyor. Hafta içi ve hafta sonu farklı konseptlerde partiler yapıldığı da ilgilenenlere duyurulur.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: İstiklal Caddesi Postacılar Sokak 1/A (Arter Sanat Galerisi Yanı)
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Her gün 10.00 00.00 arası açık.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler