Tasarım Parkı Cafe

Restoranlar Kadıköy
Tasarım Parkı

Time Out diyor ki

Burada 300 metrekarelik alanda satışa sunulan ürünlerin hepsinin sade, modern ve bir eşi daha bulunmayan yüzde 100 tasarım ürünü olması Nursema Hanım’ın birinci önceliği. Tasarım Parkı sadece bir kafe ya da dükkân değil; sergiler ve workshop’lar da düzenleyen mekân, uluslararası tasarım projelerinde Türk sanatçılarını destekleyen kuruluşlardan da biri aynı zamanda.

Tasarım Parkı’nın yeni kafesi de bu yılki uluslararası tasarım etkinliklerinden birinde hayat bulmuş. 29 Haziran Dünya Endüstriyel Tasarım Günü’nde açılan bu yeni ve minik kafede tatlılar ön planda olsa da sabah sıcacık poğaçalar, öğle saatlerinde ise zeytinyağlı tabaklar bulmak mümkün. Şanslı bir günde ziyaret etmiş olmalıyız ki ilk olarak karamelli, Hindistan cevizli Alman pastası ile tanışıyoruz. Bir fincan çayla beraber büyükçe bir dilimi yavaş yavaş mideye indirirken taze portakallı, damla çikolatalı parfeye ve fırından yeni çıkmış poğaçalara göz dikiyoruz. Şeftali ve müsli ile karıştırılmış magnolia pudingi de listenin sonuna ekliyoruz. Kıvamı yoğun, New York’ta Magnolia Bakery’den çıkan versiyonuna yakın.

Tasarım Parkı’ndan bütün pastalar sipariş edebileceğiniz gibi toplantılarınız veya başka etkinlikleriniz için catering servisi de alabiliyorsunuz.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Yoğurtçupark Caddesi 14A-19A
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Hafta içi 09.30-18.30, cumartesi 13.00-19.00 arasında açık. Pazar kapalı.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler