Tezgah Food

Restoranlar Eyüp
Tezgah

Time Out diyor ki

Alp mutfağı ele almış, Mustafa ise tüm operasyonel yükü. Başlarda sadece take away ve catering olarak hedefledikleri konseptleri çevreden gelen yoğun talep üzerine onları minik bir restoran açmaya ve bistro havasına bürünmeye itmiş. İçeri girdiğinizde, mekâna adını veren büyük bir tezgâh karşılıyor sizi ve hemen arkasında birbirinden lezzetli yemeklerin durduğu bir cam dolap. Alp Şef, gününün neredeyse tamamını tezgahta geçiriyor. Servisi de kendileri yapıyorlar ve her şey tıkır tıkır işliyor.
 

Tezgah’ın esas derdi koşuştururken iyi yemekten olmamak. Lezzetli, 100% ev yapımı ve hesaplı alternatifler sunuyorlar. İsterseniz iş sonrası uğrayıp alabiliyorsunuz, dilerseniz kapınıza kadar servis yapıyorlar. Ev davetleri için de çok lezzetli ve pratik bir destek. Özel burgerleri ve kendi özel yaptırdıkları sosisleri de yazın son günlerinin mutluluk kaynağı olan mangal partileri için ideal.

 

Mevsimselliği ön planda tutarak, ürünleri en iyi yetiştikleri yerlerden temin ediyorlar. Kayısılar Malatya’dan özel olarak getirtiliyor, domates salçaları ise Antakya’dan. Bu ara en favori lezzetleri her gün farklı olarak tasarladıkları enginar ve soğanlı kiş. Sebze halinde o gün ne en güzel ise onu alıyorlar mutfaklarına. Bu nedenle menü oldukça değişken ve neşeli. Web siteleri ve facebook sayfalarından günlük menülerine göz atabilirsiniz.Gözde Yolaç Savaş


Menüden
Focaccia (kg) 12 TL
Kırmızı kinoa salatası (kg) 50 TL
Enginar (kg) 10 TL
Meyveli Tart (dilim) 12 TL
Tiramisu (dilim) 12 TL

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Göktürk Mahallesi Kemer Corner Sitesi Tan Sokak 1-C
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Her gün 09.00-21.00 arasında açık.?
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler