Topless Teras

Restoranlar İstiklal Caddesi
Topless Teras

Time Out diyor ki

İstiklal Caddesi’nin buluşma noktalarından Fitaş binası yeni mekânlarla gitgide renkleniyor ve dev bir eğlence kompleksine dönüşüyor. Giriş kattaki sinema salonları, oyun makineleri, restoranlar zaten malum. Geçtiğimiz aylarda binanın beşinci katında Bowl Room açılmıştı. Devasa yuvarlak barı, bowling  ve bilardo alanlarında hem bir şeyler yiyip içip hem de oyun oynamak isteyenler burayı çoktan keşfetti. Şimdi de binanın altıncı katındaki terası yepyeni bir konseptle kapılarını açtı.

Muhtemelen Beyoğlu sularında görüp görebileceğiniz en geniş teras var karşınızda; Topless Teras. Tam 1200 metrekare. Açık havada oturmaya geçen yazın sonundan beri epey hasretiz malum. Topless Teras tüm masa krizi mağdurlarını alacak kapasitede neredeyse. Üç bir yanı İstanbul manzarasıyla çevrili. Uzaktan Haliç’i keserken yıkık dökük binaların çatılarını incelemek de bir hayli enteresan. Mekânda geniş bir bar var ve klasik kokteyllerin hemen hemen hepsini içmek mümkün burada. Yemek menüsü de Bowl Room’la aynı.

Topless Teras bir etkinlik mekânı olarak tasarlanmış. Henüz yeni açılmasına rağmen özel organizasyonların, partilerin gözde adresi olmuş. Özellikle çarşamba akşamları gerçekleşen tango geceleri çok ilgi görüyor. Tangocular etrafta dans ederken siz masanızda kokteylinize devam edebiliyorsunuz.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: İstiklal Caddesi 12
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Her gün 17.00-02.00 arasında açık.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler