Trattoria Enzo

Restoranlar Üsküdar
Trattoria Enzo

Time Out diyor ki

Friendly warning! We're working hard to be accurate. But these are unusual times, so please check that venues remain open.

Mutfağa ithal ham maddeler girmiyor, yerel ürünler kullanılıyor. Haliyle önünüze gelen tabaklar tamamen taze ürünlerle hazırlanıyor. Menünün bir diğer güzelliği, makarnalara ve pizzalara eşlik eden özel sofra şarapları. Servis personelleri hem menü hakkında, hem de hangi yemeklerle hangi şarabı tüketmeniz gerektiği konusunda çok bilgili. Tereddüt etmeden önerilerini sorabilirsiniz.

 

 

Trattoria Enzo’nun iç mekân tasarımı da geleneksel İtalyan lokantalarının havasını yansıtıyor. Ahşap masalar ve kırmızı pötikareli masa örtüleri elbette başrolde. Geniş barın hemen devamındaki pizza fırını ve açık mutfak sürekli hareket halinde. Bu koşturma mekâna hoş bir dinamizm katıyor. Gerçeğe denk bir İtalyan mutfağı deneyimini yaşatan Trattoria Enzo’nun en önemli artısı kaliteli yemeği uygun fiyata yeme fırsatı sunuyor olması.

 

Trattoria Enzo vesilesiyle Mehmet Gürs ve İstanbul Yiyecek İçecek Grubu’ndan en yeni haberleri de paylaşmış olalım. İstanbul Yiyecek İçecek Grubu, 2014’te Mikla ve numnum’ların yanında Trattoria Enzo ile beraber üç yeni konsepte imza atıyor. “İyi yemek ye, kendini iyi hisset” sloganıyla iyi ve hızlı yemek üzerine kurgulanan ‘Fresh Casual’ konseptli Terra Kitchen ve çekirdeğinden kavurma yöntemine, sunumuna kadar iyi kahveye dair genel algıyı tamamen değiştirmesi muhtemel Kronotrop ile yeme-içme sahnesini şenlendiriyorlar. Bize de kaliteli ve iyi şeyler yemenin, içmenin keyfini sürmek kalıyor.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Çeçen Sokak, Akasya Acıbadem AVM 525 Kat 3.
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Her gün 12.00’de açılıyor, mutfak 23.30’da kapanıyor.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler