Urban Station

Restoranlar Sarıyer
Urban Station

Time Out diyor ki

Urban Station’ın Boğaziçi Üniversitesi mezunu ve her biri kariyer sahibi kurucuları bu konsepti Arjantin’den alıp İstanbul’a getirdiler. Sadece Arjantin’de değil, Şili, Kolombiya ve Meksika’da da oldukça popüler olan bu sistem ofiste çalışmaktan sıkılanlara, ofislerinde yeteri kadar toplantı odası olmayanlara veya serbest çalışanlara yönelik hizmet veriyor. Amaç, misafirlere sessiz sakin bir çalışma ortamı sunmak.

Mekâna girdiğinizde sizi güler yüzlü personel karşılyor. Renk renk koltuklar, çalışma masaları, yüksek beyaz duvarlar sıcak bir ofis havasında, işe güce motive edici. 350 metrekare alana sahip Urban Station iki katlı. Alt katında karşılama masası, sekiz, 10 ve 18 kişilik toplantı odaları, kahve servisinin yapıldığı küçük bir köşe, küçüklü büyüklü bir sürü çalışma masası var. Her bir çalışma masasında priz, çalışma lambası ve dizüstü bilgisayarınızı güvenle bırakabileceğiniz şifreli kilitler mevcut. Ayrıca dilerseniz eşyalarınızı kilitli dolaplardan birine de yerleştirebiliyorsunuz.İnternetin kesilme ihtimaline karşı da önlem almışlar. Mekânda iki ayrı ağ kullanılıyor. Bunun yanında faks, fotokopi, tarayıcı gibi olmazsa olmaz ofis cihazlarının yanı sıra telefon şarj cihazlarından, kütüphaneden, kurye hizmetlerinden de faydalanabilyorsunuz. Hatta yakında şirket kurulumu yapacak olanlar burayı adres olarak gösterebiliyor. Üst katında ise iki tane toplantı odasının yanında bir de 45 kişilik seminer odası mevcut. Toplantı odalarında plazma ekran, toplantı masası, rahat sandalyeler, beyaz yazı tahtası, kalemler ve kahve fincanları bulunuyor. Seminer odasında ise plazmanın yerini projektör alıyor. Kapının önünde duran sarı bisiklet gelenlerin yakın bir yerlere gidip gelebilmesi için hazır bekliyor. Kısacası ne gerekiyorsa elinizin altında.

Urban Station’da çalışma alanlarını günlük veya saatlik olarak kiralayabiliyorsunuz. Açık alanların saati 8 TL, sonraki her saat için 6 TL ödüyorsunuz. Sekiz kişilik toplantı odalarının ise saatlik kiralama ücreti 100 TL. Bu rakamlara filtre kahve, çay, su, meyve, kruvasan ve kurabiye ikramları da dahil. Henüz mutfakları olmadığı için sizlere sandviç ve salata gibi hazır yiyecekler sunuyorlar.

Tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için rezervasyon yaptırmanız şart. Hafta sonları mekân kapalı fakat talep olduğunda açabiliyorlar da. Urban Station şimdilik tek şube fakat yakında yeni şubeler de açacaklarının müjdesini vermiş olalım.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Ayazağa Mahallesi Medya Sokak Veka Giz Plaza
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Hafta içi her gün 08.00-20.00 arasında açık.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler