Vakko Bistrot

  • Restoranlar
  • Ulus
Vakko Bistrot
Reklâm

Time Out diyor ki

Fransız mutfağını ve dünya lezzetlerini şık ve özenli sunumlarıyla buluşturan, öğlen ve akşam yemeklerine sofistike yorumlar katan Vakko Bistrot; yepyeni bir Vakko deneyimi için ayrıcalıklı bir lezzet durağı olma yolunda hızlıca ilerliyor. İstanbul’un en gözde iki alışveriş merkezinde hayata geçen Vakko Bistrot konseptinin menüsünde, Michelin yıldızlı şeflerin danışmanlığında hazırlanan dünya lezzetlerinin en iyileri yer alıyor. Menüde; tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'deki lezzet severlerin de vazgeçemediği Fransız mutfağından gurme lezzetler, Vakko şeflerinin özel hazırladığı Salade Vakko ve Vakko Burger gibi imza tatlar sunuluyor. Menüdeki lezzetlere, Vakko Tea Atelier ve gurme seçenekleri ile rafine bir şarap menüsü de eşlik ediyor.

Vakko Bistrot; İstanbul Akmerkez, Emaar Square Mall ve Vadi İstanbul; Ankara’da ise Atakule’de şık ve rahat atmosferiyle keyifli buluşmaların, özenle hazırlanmış menüsüyle sabah kahvaltısından, öğle ve akşam yemeğine, kahve buluşmalarına kadar her ana lezzet katacak.

İletişim: Vakko Bistrot Akmerkez: 0(212) 705 66 56 Vakko Bistrot Emaar Square Mall: 0(216) 227 27 91 Vakko Bistrot Vadistanbul: Vakko Bistrot Ankara Atakule

Detaylı bilgi için: www.vakko.com.tr

Ayrıntılar

Adres:
No:56
Kültür Mahallesi, Nispetiye Cd
Beşiktaş
istanbul
Reklâm
İlginizi çekebilecek diğer içerikler