Yegane

Restoranlar Suadiye
Yegane

Time Out diyor ki

Menüsüne kattığı yeni lezzetlerle heyecan verici bir menü yaratan Yegane Balık kavun dolması, kırmızı al biber dolma, balık kebap, karidesli pilaki ile bu yaza farklı tatlar katacak. Yegane Balık, “denizden masanıza” düşüncesiyle yarattığı balık konsepti ile de balık severlerin takdirini kazanacağa benziyor. Tamamı deniz balıklarından oluşan Yegane Balık menüsünde orfoz, granyoz, beyaz lahoz, sinarit, mercan, fener balığı, kalkan, fangri, trança, nidaki gibi İskenderun başta olmak üzere Akdeniz’den gelen balıklar servis ediliyor.


Deniz suyu buzunda bekletilen ve asla motorlu soğutucuya girmeyen balıkları, misafirler kendileri seçiyor ve seçtiği balığın, istediği bölümünden istediği miktarda yine arzu ettiği pişirme yöntemini kendisi belirleyerek servis alabiliyor. Kilogram fiyatı üzerinden gram tercihi yapabilen misafirler, bu ziyafetin bütçesini de kendilerine göre belirleyebiliyor.

Öğlen 12’den itibaren açılan serviste gece 23.30’a kadar mutfak hizmet veriyor. Kendi salatınızı kendiniz çeşitlendirebiliyor, tamamı ev lezzetindeki meze ve zeytinyağlılardan oluşan soğuklarla da kendi ziyafet masanızı yaratabiliyorsunuz. Restoran, sufle, parfe ve mevsimine uygun kabak, incir, elma ve ayva tatlılarıyla gecenin sonunu tatlıya bağlıyor.

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Kazım Özalp Sokak Yalman Center 60/C
İstanbul

İletişim:
Çalışma saatleri: Her gün 12.00-02.00 arasında açık.
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Son haberler