Yaratıcı Yazarlık Atölyesi: Mario Levi ile

Sanat
Yaratıcı Yazarlık Atölyesi: Mario Levi ile

Time Out diyor ki

Friendly warning! We're working hard to be accurate. But these are unusual times, so please check that events are still happening.

Atölye Modern Çevrimiçi kapsamında gerçekleşen Yaratıcı Yazarlık Atölyesi, farklı yazı türlerinin, yazar Mario Levi’nin denetiminde, tüm katılımcılar tarafından paylaşıldığı bir seminer ve sohbet dizisi. Atölye, katılımcıların sadece yazı alanındaki sınırlarını genişletmeyi değil, kendilerini daha iyi tanımalarını da hedefliyor.

Katılımcılar, yaratım sürecine ilişkin sorularının yanıtlarını bu programda arayabiliyor. Yazan ama bazı engelleri aşamadığını hisseden, yaratma sürecinde neler yaşandığını merak eden, yıllardır yazmayı erteleyen veya yazamadığı bir romanı olduğunu düşünen herkes bu programa katılabiliyor.

"Yazmak nedir? İyi bir yazının önünde duran engeller nedir? İnsan öncelikle kendini mi yazmalı? Coğrafyamız yazdıklarımızı ne kadar etkiliyor? Farklı konuşma şekilleri nasıl oluşturulur?" gibi sorulara cevap bulacaksınız.

Atölye 17,24,31 Mart; 7,14,21,28 Nisan, 5 Mayıs 2021 tarihlerinde çarşamba günleri 19.30 – 21.30 saatleri arasında gerçekleşecektir.
atolyemodern@istanbulmodern.org

Yayınlandı:

Ayrıntılar

İlginizi çekebilecek diğer içerikler