Conrad Sizi Keyif ve Eğlenceye Davet Ediyor!

Dinlenmek ve eğlenmek isteyenler için Conrad'da birbirinden cazip alternatifler var. SPA Soul’da yorgunluğunuzu atmak ya da Summit Bar’ın eşsiz Boğaz manzarasında enfes kokteyllerin ve müziğin keyfine varmak... Seçim sizin.

 (Conrad İstanbul Bosphorus)
1/6
Conrad İstanbul BosphorusBeşiktaş’ın kalbinde ilham veren Boğaz manzarasıyla Summit Bar & Terrace, hafta içi her çarşamba Bossa Nova, Swing ve Blues notalarıyla müzik dolu saatler sunuyor. Cazın ve İstanbul’un büyüsüne kapılmak isteyenler ve özellikle cazseverler, çarşamba gecelerinin vazgeçilmezi Wednesday Vibes buluşmalarını kaçırmamalı...
 (Conrad İstanbul Bosphorus)
2/6
Conrad İstanbul BosphorusLeziz Conrad kokteyllerini tadabileceğiniz Summit Bar, hafta içi her gün 18.00-20.00 arasındaki Happy Hour saatlerinde ikinci içeceğinizi de ikram ediyor. Summit Bar &Terrace hafta sonunda ise eğlenceyi başka bir boyuta taşıyor ve Cumartesi geceleri 21.00-02.00 saatleri arasında DJ performanslarıyla Boğaz manzarasına karşı dans keyfi sunuyor.
 (Conrad İstanbul Bosphorus)
3/6
Conrad İstanbul BosphorusConrad’ın içinde yer alan SPA Soul ise kusursuz bir spa deneyimi vadediyor.
 (Conrad İstanbul Bosphorus)
4/6
Conrad İstanbul BosphorusFransız Charme D’Orient ürünleriyle masaj ve bakıma çağdaş bir yaklaşım sunan uzman SPA Soul ekibinin Fas, Türkiye ve Mısır’dan esinlenerek hazırladığı ürünlerle sıra dışı bir hamam deneyimi yaşayacaksınız. Ölü Deniz tuzu ile hazırlanan hamam ritüelinin sıkılaştırıcı etkisi, yazı formda karşılamanıza da yardımcı olacak. Zengin mineral içeriği sayesinde cildi yenileyip sıkılaştıran 50 dakikalık bu bakıma sadece 335 TL ödeyerek sağlıklı ve pürüzsüz bir görünümle yaza merhaba diyebilirsiniz.
 (Conrad İstanbul Bosphorus)
5/6
Conrad İstanbul BosphorusConrad, tamamen yenilenmiş havuzları ve özel üyelik paketleriyle de ideal seçenekler sunuyor. Şehrin karmaşasından uzaklaşıp bir mola vermenizi sağlayacak açık ve kapalı yüzme havuzları için günlük veya sezonluk üyelikler alabilir, üstelik misafirlerinizi de Conrad havuzlarına davet edebilirsiniz. Açık ve kapalı yüzme havuzlarının sezonluk fiyatı kişi başı 1.500 TL, çift olarak gelmek isteyen misafirler için özel fiyat ise 2.300 TL. Havuzlardan günlük olarak hafta içi kişi başı 135 TL, hafta sonu 200 TL ödeyerek faydalanabilirsiniz. Çift olarak gelmek isteyenler için de fiyatlar hafta içi 240 TL, hafta sonu 300 TL. Ayrıca Conrad’ın havuzundan yararlanmak isteyen misafirlerine 10 giriş hakkını sunduğu özel pakete ise kişi başı 1.000 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
6/6
Conrad İstanbul Bosphorus, tamamen yenilenen ve modern mimarinin yerel dokunuşlarla harmanlandığı yeni yüzüyle ilham veren bir deneyim vaad ediyor.
Conrad Istanbul Bosphorus iş birliği ile |
Advertising

Conrad Istanbul Bosphorus – Cihannüma Mahallesi, Saray Cd. No: 5 Beşiktaş, İstanbul

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0 212 310 25 25

Advertising