Hadi Yada Beach'e gidelim!

Bu yaz tatili uzaklarda aramanıza gerek yok. Adını Japoncadaki ‘hadi gidelim’ anlamına gelen ‘Yada’ kelimesinden alan Büyükada’daki Yada Beach Club, tam teşekküllü bir tatili ayağınıza getiriyor. Soluğu Yada Beach Club’da almak için pek çok sebebiniz var.

yadabeach
Advertising

Manzara şahane
Yada Beach Club’ın en büyük artılarından biri kuşkusuz Büyükada’nın en bakir koyu Viranbağ’da yer alması. Yahya Kemal’in bir şiirine de adını veren adanın bu gizli hazinesinin tadı artık Yada Beach Club’da çıkıyor. Masmavi deniz ve huzur depolamanız için gerekli ortamı sağlayan şahane manzara sayesinde İstanbul’a ne kadar yakın olduğunuzu unutmanız an meselesi.

Sushi barı efsane
Uzak Doğu mutfağına tutkun İstanbullular İstinye’deki Yada Sushi’yi iyi bilir. Ve eminiz Yada’nın o leziz sushi’lerini plaj keyfi yaparken yemeye bu satırları okuyan hiç kimse hayır diyemez. Çin, Japon ve Thai mutfağının leziz bir harmanını sunan Yada’nın Büyükada’daki sushi barı klişeleşmiş plaj lezzetlerine alışmış bizler için bir nimet. Kendi tekneniz mi var? Gelin Yada Beach Club’a demir atın sushi’niz teknenize gelsin. Yada Beach Club elbette sushi ile arası olmayanları da düşündü: Restoranda Akdeniz mutfağından örnekleri de mideye indirebilirsiniz.

Plajı yan gelip yatmalık
Yada Beach Club’ın plajı tüm günü geçirmek isteyeceğiniz güzellikte ve konforda. Plaja ulaşmak için Büyükada İskelesi’nden kalkan özel Yada teknelerine atlamanız yeterli, 10 dakikada Yada Beach Club’dasınız. O büyük bavul görünümlü plaj çantalarınızı da gönül rahatlığıyla evde bırakın, Yada’nın plaj ürünleri satan dükkânına uğrayıp plaj alışverişi meselesini bir çırpıda halletmeniz mümkün. Akabinde plaj alanındaki şemsiye ve minderlere kendinizi atın ve kafanıza takılan her şeyi bir süreliğine erteleyin. Yada’nın upuzun iskelesinden koşup kendinizi masmavi denize atmayı da ihmal etmeyin. Yaşasın tatil!

Rahatlamak için seçenek çok
Plaj, deniz, güneş üçlüsü şehrin stresini üzerinizden atmanız için yeterli değilse, sizi Yada Beach Club’ın masaj bölümüne alalım. Yada’nın masaj ustalarının maharetli elleri ile vücudunuzdaki tüm ağrılara veda edin ve rahatlayın.

Çocuklarla dost
Ufak bir kaçamak yapmak çocuklu bir aile için sandığınız kadar kolay değil. Denize girmek bir yere kadar, çocukları oyalamak gerek. Yada Beach Club’da çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor bile.

Geceleri ayrı güzel
Akşam hüznü Yada Beach Club’a uğramıyor. Akşamüstü başlayan happy hour etkinliklerinde sosyalleşmeyi, güneş battığında önce restoranda sonra da DJ performanslarda yerinizi almayı ihmal etmeyin. Gündüzü geceyi bağlayabileceğiniz, günün her saatini hakkını vererek geçirebileceğiniz Yada Beach Club’ı bu yaz ıskalamayın.

Advertising