Land Rover Solihull yerleşkesinde unutulmaz bir deneyim yaşayın!

Lode Lane, 1948’den beri Ranger Rover’ların yuvası.

land rover
Fotoğraf: Nick Dimbleby
Advertising

Buradaki fabrika bünyesinde bulunan Land Rover yerleşkesi, köklü bir geçmişe sahip olan markanın ruhunu heyecan dolu bir deneyimle tanıtıyor. Yerleşkenin içindeki doğal parkurlar, Range Rover’ların arazi ve koşullar ne olursa olsun performansından ödün vermeyen teknolojisinin arkasındaki en büyük sırlardan. Burada gerçekleştirilen deneme sürüşleriyle şekillenen Land Rover markasını, herkesin katılabileceği bir deneyime dönüştürüyor Solihull yerleşkesi. Bir günlük veya yarım günlük paketlerde bir Range Rover’ın direksiyonuna geçebilir ve zorlayıcı koşullara meydan okuyan bir ‘off-road’ sürüş tecrübesi yaşayabilirsiniz. Yerleşkenin sunduğu bir diğer ayrıcalık ise Range Rover, Range Rover Sport ve Discovery modellerinin benzersiz kapasitelerinin perde arkasını keşfedebileceğiniz imalat turu. Takım ruhunu pekiştiren etkinlikleriyle iş seyahatleri için de mükemmel bir fırsat sunan Land Rover Experience Solihull, dünyada eşi benzeri olmayan bir deneyim vadediyor. Üstelik bu deneyimin bir benzerini de uluslararası standartlarda oluşturulan Land Rover Experience Istanbul’da deneyimleyebilmeniz mümkün. Kemer Golf & Country Club’ta geniş bir arazi üzerine kurulu tesiste, araçları çok çeşitli zeminlerde test ederken, sürüş becerilerinizi geliştirebilir ve Land Rover’ın her türlü arazide sunduğu üstün yeteneklere şahit olabilirsiniz.

 

 

land rover 1

Range Rover Sport artık yeni motor seçenekleri ile

Range Rover’ların en çeviği olan Range Rover Sport, zahmetsiz kullanımı ve her türlü zemin koşuluna uygun performansıyla yolda veya arazide, her türlü zorluğu aşmanızı sağlıyor. Range Rover Sport, tüm çekici özelliklerinin yanına yeni bir seçenek daha ekledi: Yeni nesil 240 BG 2.0 litre Ingenium dizel motor. Hem şehirde hem de arazide, etkileyici gövde tasarımını dinamik performans ile birleştiren Range Rover Sport, 8 ileri otomatik şanzımanı ile 100 km’de ortalama 6,2 lt yakıt tüketiyor.

Seyahat ve oteller

Birmingham’a gidiyoruz!

Şehre yakın mesafelerde bulunan uzay simülasyonlarını deneyimleyebileceğiniz Ulusal Uzay Merkezi ve doğada unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz Land Rover Solihull yerleşkesini de göz önüne alınca, hemen bir Birmingham seyahati planlamanız için tüm bahaneleriniz hazır.

Advertising