Lollapalooza Berlin 2016

Seyahat ve oteller
0 Beğen
Kaydet
Lollapalooza Berlin 2016
Fotoğraf: © Stephan Flad

İstanbul'dan birkaç saatlik uçuş uzaklığında, bayram tatiline denk gelen ve Radiohead'in başı çektiği bir line-up'ı olan bir festival mi? Ne duruyorsunuz?

Amerika'da doğduktan sonra Avrupa'ya da şube açan Lollapalooza festivalinin bu seneki line-up'ı nabza göre şerbet veriyor. Adam gibi bir rock grubunu dünya gözüyle görmek isteyenler için Kings of Leon, akılda kalıcı elektronik müzikle kopmayı sevenler için Major Lazer ve 'ölmeden önce canlı performansı izlenmesi gereken isimler' listesinin başlarından Radiohead bu senenin ağır isimleri.

Lollapalooza Berlin'in en büyük albenilerinden biri de Berlin gibi bir metropolde yer alması. Malum, bazı büyük festivaller için dereleri tepeleri aşıp, medeniyetten uzak yerlere ulaşmanız gerekiyor. Lollapalooza ise hem şehri gezeceğiniz hem de festival havası soluyacağınız bir tatil planı yapmanızı kolaylaştırıyor. Festivalin yeni alanı olan Treptower Park'ın yeşilliklerle dolu ferah ortamı da cabası. Festival tarihlerinin Kurban Bayramı'na denk geldiğini de söylemiş miydik?

Etkinlik websitesi: http://www.lollapaloozade.com/
LiveReviews|0
1 person listening