Heads up! We’re working hard to be accurate – but these are unusual times, so please always check before heading out.

İstanbulun havuzları

İstanbul’un en iyi havuzları

Sıcaktan bunaldığınız günlerde başvurulacak ilk adres olan havuzlardan hangisini neden tercih etmeli? İstanbul’un cevap anahtarı hazır…

Time Out Istanbul editors
Advertising

Yaz ile birlikte yıl boyunca donan iliğimiz kemiğimiz ısınıyor. Deniz, kum ve güneş üçlüsü yaz tatilini planlayanlar için muhteşemken, bütün yazını İstanbul’da çalışarak geçirenler için büyük eziyet. Denize, kumsala gidecek vaktiniz yoksa buyurun İstanbul’un havuzlarına…

İstanbul'un havuzları

Conrad İstanbul Bosphorus Hotel

Oteller Beşiktaş

Conrad İstanbul Bosphorus'ta, şehrin merkezinden uzaklaşmadan, yeşillikler içinde havuz keyfi var. Havuz haricinde sağlık kulübünden ve masaj hizmetinden yararlanabilir, şehrin ilk toprak tenis kortunda stres atabilirsiniz.

Çınar Hotel

Oteller Bakırköy

Filtre edilmiş deniz suyunda yüzmek hem klordan hem de koli basilinden kurtulmak demek. 2,5 metre derinliğindeki havuz olimpik ebatlarıyla herkese yeter.

Advertising

Çırağan Palace Kempinski Istanbul

Oteller Beşiktaş

Kentin en güzel manzaralı havuzlarından biri olan Çırağan’ın havuzu, Boğaz’da yüzüyormuşsunuz hissini yaşatıyor. Karşınızda Boğaz’ın suları ve karşı kıyı, hemen solunuzda da Çırağan Sarayı’nın tarihi dokusuyla göz kamaştıran bir ortam. Küçük misafirler için çocuk havuzu da var.

Hilton İstanbul Bosphorus Hotel

Oteller Harbiye

Hilton İstanbul Bosphorus şehirdeki ilk havuz başı sefalarının yapıldığı yerlerden biri. Eski toprak İstanbul elitlerinin ilk göz ağrısı bu havuzun hâlâ tercih edilmesinin sebebi sadece nostalji değil: Sauna, buhar banyosu, Türk hamamı, spor salonu kullanımının giriş ücretine dahil olması ve büyüklüğü sayesinde popülaritesini koruyor.

Advertising

Hillside City Club

Spor ve fitness Sarıyer

İstanbul’da üç farklı lokasyonda bulunan Hillside City Club havuzları sıcak havalarda butik ve renkli bir ortamda serinlemek için ideal. Üstelik üyelerine Etiler’in bir sürprizi var, Suada Club’a ücretsiz girebiliyorlar.

Grand Hyatt Istanbul

Oteller Harbiye

Şehrin en merkezi yerindeki bir otelde olmasına rağmen kendinizi yazlık bir beldedeymiş gibi hissettirecek bir yeşilliğin içinde Grand Hyatt havuzu. Havuzun yanındaki duvarlar da yeşilliklerle kaplanmış, böylece Taksim’in gri semaları arasında bir vahadaymışsınız gibi hissediyorsunuz. Yüzerek yaktığınız kalorileri geri almanın en leziz yolu ise havuz başı restoranı Gazebo’nun özel İtalyan fırınından çıkan pizzalar.

Advertising

Jatomi Akasya

Spor ve fitness Üsküdar

Spor kulüpleri bünyelerine ekledikleri havuzlarla yazın sporu bırakanlara da kucak açıyor. Bunlardan biri de Jatomi Akasya.

Advertising

Moda Deniz Kulübü

Spor ve fitness Moda

Size ben neden üye değilim sorusu sorduracak bir mekân var sırada. Moda Deniz Kulübü eski İstanbullu olmanın keyfini sürmek isteyenler için ideal.

MyClub’World

Etkinlikler Ataşehir

Havuza taşınan derslerde bolca kalori yakmak, serinlemek ve yazın tadını çıkarmak için mutlaka değerlendirilmesi gereken mekânlardan.

Daha fazla göster
Tavsiye edilen

    İlginizi çekebilecek diğer içerikler

      Advertising