Mega Hairtrans

Spor ve fitness Etiler
  • 5 5 yıldız üzerinden
(4Kullanıcı görüşü)
0 Beğen
Kaydet

10 yılı aşkın süredir bu konu üzerinde çalışıyorlar ve yurt dışındaki en yeni gelişmeleri yakından takip ediyorlar. Merkezde üç farklı saç ekimi yöntemi var. Hangi yöntemin uygun olduğuna bir konsültasyon sonrası karar veriliyor. Burada son geliştirilen kaynaştırma tekniği ile ensede ve ekim yapılan yerde iz kalmadan saç ekimi yapılabiliyor.
Uygulamalar: Saç ekimi, epilasyon, cilt bakımı, lazer (damarsal lezyonlar, pigmente lezyonlar, akne lezyonları, dövme silinmesi)

Yayınlandı:

Mekan adı: Mega Hairtrans
İletişim:
Adres: Zeytinoğlu Caddesi Yeşerti Sokak 1, Etiler
İstanbul

You may be interested in:

Average User Rating

5 / 5

Rating Breakdown

  • 5 star:4
  • 4 star:0
  • 3 star:0
  • 2 star:0
  • 1 star:0
LiveReviews|4
1 person listening

Selam, Bende saç ekimimi Mega Hair Trans da yaptırdım. Artık kendimi daha çok beğenmeye başladım. Tabi Gülten Hanımla tanıştıktan sonra... Önceleri hayat bir şekilde devam ediyordu ama yinede bir eksiklik vardı bende. Bu eksikliğide Gülten Hanımla giderdik. Saç ekimim Mega Hair Trans da geçirdiğim vakitler, hizmetler hepsi ama hepsi ayrı güzeldi. Sahin beye de bu konuda kesinlikle katılıyorum. Gülten HAnım gerçekten saç ekimi konusunda çok bilgili bir hanımefendi. Kendisini araştırdım. Yurt dışında saç ekimi konusunda kapsamlı bir eğitim almış bir kişilik. Kendisine güvenim sonsuz. Resimlerimde kontrol edebilirsiniz..


Bende ekimimi Gülten Hanıma yaptırdım. Çokta memnunum. Fue yöntemiyle saç ekimi yaptılar. Hem kendinizin saç kökünü kullanıyorlar, hemde acısız oluyor. Buna güvendim ve ekimim başarıyla gerçekleşti. Şuanki durumum çok iyi, saçlarımda doğal bir şekilde çıktı. Bu konuda ekim yeri ve ekim türü çok önemli. Ben çok araştırma yaptım bu konuda. Buradan Mega Hair Trans a ve Gülten Ünveren hanımefendiye çok ama çok teşekkür ederim iyiki varlar...


Bende burada saç ektirdim. Saçlarım şuan gür ve çok iyi durumda. Gülten Hanım bu işte uzman bir bayan... Saç ekimimde başından sonuna kadar benle ilgilendi. İlgi ve alakası çok hoşuma gitti. Hizmetleri ayrı bir güzel özel arabayla alınmam konaklamam herşey mükemmeldi. Üstelik kısa bir İstanbul gezisiyle saç ekiminde sonra iyi moral oldu benim için... Herşey için çok ama çok teşekkür ederim Gülten Hanıma. İyiki böyle bilgili ve iligili bir bayan var. Saç ektirecek herkese tavsiye ederim.


Ekim öncesi ve sonrası fotoğraflarım aşağıda var kontrol edebilirsiniz...
Saç ekimimi Mega Hair Trans'a yaptırdım. Bir çok yeri araştırdım. Çok uçuk fiyatlar veriyorlar ve sonuçlar iyi olmuyor. Ama Mega Hair Trans da uygun fiyata kalite var. Bana göre çok iyi bir saç ekim firması. Gülten Hanım bu konuda çok iyi bir uzman. Araştırmalarıma göre eğitimini yurt dışında tamamlamış. Ve bununla alakalı birçok sertifikası var. Fazla söze gerek yok. Uygun fiyata kalite arıyorsanız Mega Hair Trans - Gülten Ünveren derim. Teşekkürler Gülten Hanım, Teşekkürler Mega Hair Trans...