Pound®Rockout Master Class

Spor ve fitness
0 Beğen
Kaydet
Pound®Rockout Master Class

Parti havasında geçen ve ilhamını bateristlerin hareketlerinden alan yepyeni bir fitness akımı olan Pound® Rockout artık Türkiye'de, Hillside City Club'larda.

İlhamını müzikten ve de özellikle de bateristlerin hareketlerinden alan Pound® Rockout, kendinizi müziğin ritmine bırakarak zamanın nasıl geçtiğini unutturan, eğlenceli bir egzersiz tekniği. Egzersiz için özel tasarlanmış Ripstix® adlı bagetleri kullanarak, saatte 900'ün üzerinde kalori yakmanızı sağlayan hareketler yapıyorsunuz. Pound® Rockout dersleri tüm seviyelere açık ve özellikle bel-kalça bölümünde zayıflatıcı sonuçlar veriyor; bateri çalmanın stres azaltma gibi olumlu etkileri de Pound®'u deneyenlerin bünyesini etkiliyor.

Amerika'da bir hayli popüler olan bu egzersiz tekniği ile İstanbul'da, Hillside City Club'larda tanışabilirsiniz. Türkiye'nin ilk Pound® Rockout dersi 18 Ekim'de Hillside City Club Etiler'de, dersten sonra parti havasını devam ettirmek isterseniz Hillside'ın içindeki Palms'a geçerek after party'e de katılabilirsiniz. 19 Ekim'de Hillside City Club İstinye'de bir ders daha gerçekleşiyor; bu ilk sınıfların ardından Pound®, Hillside ders programında da yer almaya başlıyor.

Katılım kontenjanla sınırlı, detaylı bilgi için: 0212 352 23 33 (Etiler) ve 0212 367 20 00 (İstinye)

LiveReviews|0
1 person listening