Time Out uygulamaları App Store ve Google Play Store'da

Time Out İstanbul mobil uygulamaları

Time Out'un ücretsiz iPhone, iPad, Android ve Windows 8 uygulamalarıyla şehrin en iyilerini keşfedin.

Reklâm

Şehrin tadını Time Out İstanbul'un ücretsiz mobil uygulamalarıyla çıkarın. En popüler etkinliklerden en iyi restoranlara, vizyondaki filmlerden harika barlara, İstanbulluların haberdar olmak isteyebileceği her türlü yenilik bu uygulamalarda.

Üstelik tüm Time Out şehirlerinin içerikleri tek bir uygulamanın çatısı altında. Yaklaşık 40 şehirden dilediğinize tek bir dokunuşla geçebilir; Londra, Paris, New York gibi yerleri ziyaret ettiğinizde adeta o şehrin yerlisiymiş gibi yaşayarak en popüler etkinlikleri ve mekânları kolayca takip edebilirsiniz. Uygulamaların tamamen ücretsiz olduklarını söylemiş miydik?

Ücretsiz uygulamalarımızı hemen indirin

Time Out iOS uygulaması

Akıllı olduğu kadar güzel: Time Out iPhone uygulaması dilediğiniz yerde, dilediğiniz anda şehrin tadını çıkarmanız için size rehberlik ediyor. Özellikleri arasında konum bazlı mekân arama seçenekleri, tavsiye ve ilham verecek 'keşfet' butonu, Time Out editörlerinin yorumları, kolayca bilet alma olanakları bulunuyor.

Apple App Store'dan indirin

Time Out Android uygulaması

Android kullanıcıları için cep rehberi. Şehirde neler olup bittiğini çabucak öğrenin veya detaylı listeleri karıştırın. Nerede yemek yiyeceğiniz konusunda karar veremediniz mi? Yakındaki restoranlar veya barları GPS kullanarak keşfedin, editörlerimizin tavsiyelerine kulak verin. 

Google Play Store'dan indirin

Reklâm
Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm