Get us in your inbox

Search
Competition tickets

Competition winners

You lucky ducks, you!

Advertising

Win a three-course dinner for two at Parramatta's hottest new restaurant

Winners:
Susan Watt, Jennifer Lao, Gloria McCombe, Nikki Challis, Andreea S, Chantelle Pereira, Jessica Hong, Jason Trinh, Rachel Johnston, Amy L.

Win the new YouFoodz winter menu

Winners:
Dani Gleeson, Laura Sheather.

Vote for your favourite Patrón XO Café Espresso Martini and win a $200 bar tab

Winner:
Leah Morgan.

Win a Sunset Sessions Bridge Climb

Winners:
Elsie Byrne, Paige Pinder.

Win a trip to Wellington

Winner:
Rosie Calderbank.

Win a short course in music at the Conservatorium Open Academy

Winner:
Nhi Nyen

Win dinner for you and three friends at Mojo by Luke Mangan

Winner:
Amelia Hepburn.

Win a double pass to Jurassic Lounge: Robots vs Dinosaurs at the Australian Museum

Winner:
Henry Midgley.

Win a double pass to a Bastille Day celebration at the Winery

Winner:
Felix Norma.

Win tickets to see Griffin Theatre Company's Rice

Winners:
Mathilda Checketts, Samy Joux, Natasha Saroca.

Win a $500 bar tab for the Time Out Sydney Pub of the Year

Winner:
Henry Nelson.

Win a double pass to Happy Endings Comedy Club

Winners:
Jeffrey Russell, Moreeliec Pena, Lilli Johnston, Bianca Gaetani, Tom Bright, Nadia Pasqua, Kirsten Hopkinson, Jen Phillips.

Try the world's best steak at this sold out event brought to you by Time Out and The Star

Winner:
Adrian Epstein.

Win a double pass to Hot Brown Honey

Winners:
Amy Gambrill, Crystal Buthan, Shannon Shandwyer, Kathy Ferguson-Clark, Irena Jacobs.

Win a Flexipass 20 to Sydney Film Festival

Winners:
Karina Lee, Nicole Woodley

The Other Art Fair 

Winner:
Steve Preston

The Rook

Winner:
Jasmine Pool 

Vivid BridgeClimb

Winner:
Richard Morrow, Margaret Moore

Beer Deluxe 

Winner:
Gary Lim

Little Creatures 

Winner:
Paul Harney 

Belvior Calamity Jane 

Winner:
Craig Barbour

Langtons 

Winner:
Daniel Geer, Tye McBride

Untold Rum

Winner:
David Braybrooke

Win a trip to Melbourne

Winner: Amada Shade, Georgia Mason 

Win a trip to Canberra 

Winner: Angela Natalier

Myst Escape Room: 

Winners: Alyssa Hare, Lewis Pointin, Jeniffer Ly

Time Out Food Awards: 

Winner: Kyle Marcelo

Abelforth's Gin: 

Winner: Asha Davison

Delta / Virgin: 

Winner: Lexi Henderson

Parlour Group: 

Winner: Mags Foran, 

Subaru: 

Winner: Tina Joelle

Pappy Van Winkle:

Winner: Emma Kable

Tiny Away: 

Winners: Peta Jones, Zach Morton, Sarah Coffey

Sydney CBD Staycation 

Winner: Kristin Higgins 

Movin Boat 

Winners: Gemma Sinclair, Sinead Curtin, Clara Delshad

Pretty Green 

Winners: 

Alice Wells, Kirsten Wallis, Melissa Boulden, Sasha Maximova, Natasha Wandji, 

Janice Hammill

St Ali

Winner: Peter Clements

Time Out Revive

Winner: Bernadette Warbrick

Time Out Tomorrow Survery 

Winner: Daphne Kavassilas

Recommended
    You may also like
      Advertising