1. Lancôme Skin Science Club
    Lancôme Skin Science Club
  2. Lancôme Skin Science Club
    Lancôme Skin Science Club

Güzelliğin yeni çağı

Lancôme Skin Science Club’a davetlisiniz!

Yazan:
Time Out İstanbul editörleri
Reklâm

Bu içerik Lancôme Skin Science Club iş birliğiyle hazırlanmıştır.

Cildinizin tipini, hassasiyetlerini, ihtiyaçlarını ne kadar yakından tanıyorsunuz? Şimdi, Lancôme Skin Science Club sayesinde cildinizi en baştan ve daha derinlemesine keşfetmek için harika bir fırsatınız var.

Lancôme’un tekno-güzellik dünyasını keşfedebileceğiniz Lancôme Skin Science Club, Akaretler Sıraevler No:37’de ikinci kez kapılarını açtı. Peki, bu kapıların ardında sizi neler bekliyor? Markanın Paris, Champs-Élysées’deki amiral mağazasını daha önce gördüyseniz sizi benzer bir deneyimin beklediğini müjdeleyelim. 16 Mart-5 Nisan arasında açık olacak üç katlı alanın her bir odasında yeni ve zenginleştirilmiş deneyim alanları, kişiye özel hizmetler bulabilirsiniz. Üstelik, bu yıl markanın yepyeni ürünlerini ilk defa deneyenler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Dijital teknolojilerle cildinizi derinlemesine keşfedin

Artık her alanda karşımıza çıkan dijital teknolojilerin cilt bakımında ve güzellikte nasıl çığır açtığını görmek için Lancôme Skin Science Club deneyimini yaşamanız yeterli. 89 yıllık tecrübesini öncü konumuyla sürdüren Lancôme, cilt bakımına dair ileri düzey teknolojik ve bilimsel anlayışını deneyim alanının her bir noktasına yansıtmış. Lancôme Brand Business Leader Can Cicioğlu’nun büyük heyecanla anlattığı gibi alanın temel amacı, Lancôme kullanıcılarının markayı, kullandıkları ürünlerin arkasındaki üstün teknolojiyi ve eşsiz bilimsel çabayı yakından görmelerini sağlamak. Her noktası büyük özenle tasarlanmış alan ve bu deneyim öncesi özel enstitü eğitimlerinden geçen cilt bakımı uzmanları ve makyaj artistleri sayesinde bunu fazlasıyla başardıklarını söylemek mümkün.

Lancôme Skin Science Club, sizi güler yüzlü ve sıcak bir karşılamayla içeri davet ediyor. Beauty-Tech odasında randevu sistemiyle kişiye özel ücretsiz cilt analizi yapılıyor. Skin Screen cilt görüntüleme cihazıyla yapılan analizde cildiniz nem, esneklik, UV penetrasyonu gibi 13 klinik cilt parametresi üzerinden değerlendiriliyor. Cilt bakım uzmanları, cihazla cildinizi yakından inceliyor, size sorular soruyor ve tüm verileri 22 bini aşkın data ve yapay zeka desteğiyle yorumlanıyor. Böylece klinik cilt analiziniz tamamlanıyor, sonuçları da yine cilt bakım uzmanından dinliyorsunuz.

Beauty-Tech odasında deneyiminiz bununla da bitmiyor… Klinik cilt analinizin ışığında cildinize en uygun Lancôme ürünlerini öğrenebiliyor, cilt bakım uzmanlarından bu ürünleri nasıl kullanacağınıza dair kısa uygulama eğitimleri de alabiliyorsunuz.

Can Cicioğlu
Can Cicioğlu

Teknoloji sayesinde kişiselleştirilmiş deneyimler, kişiye özel öneriler

Lancôme Skin Science Club’ın bu seneki sürprizlerinden biri Open Lab alanı. Bilimsel içerikleri mini deneylerle yakından inceleyip ürünlerin dokularını ve etkilerini keşfederken kendinizi bir bilim insanı gibi hissedebilirsiniz. Bu etkileyici alan ayrıca, yeni Renergie Triple Serum Eye ve Lancôme UV Expert Supra Screen’i yakından tanıma ve interaktif UV filtreleri ile etkisini gözlemleme fırsatı sunuyor. Rénergie odasında ise Lancôme’un üstün cilt bakım ürünlerinin, aktif içeriklerle zenginleştirilmiş formüllerinin etkisini kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Bir türlü cilt renginize en uygun fondöteni bulamayanlardan mısınız? Cilt rengine, alt tonlarına en uygun fondöteni tespit eden Share Finder cihazı, tam olarak aradığınız teknoloji. Bu cihaz, yüzünüzün üç farklı bölgesini analiz ediyor, yapay zeka ve 20 bini aşkın cilt tonunu tanımlayabilen algoritması sayesinde cilt tonunuza en uygun Lancôme fondöten rengini öneriyor.

Lancôme makyaj uzmanlığıyla yeni ipuçları öğrenin

Lancôme Skin Science Club’ın ikinci katında makyaj odaları yer alıyor. Burada markanın hem ikonik hem de en yeni ürünlerini inceleme ve deneme şansınız var. Üstelik Lancôme makyaj artistleri rehberliğinde cilt tipinize ve yüz şeklinize özel makyaj ipuçlarını öğrenme şansını yakalayabilirsiniz.

Yaklaşık 10-15 dakika süren makyaj seansınızda uzun zamandır aklınıza takılan soruları sormaktan hiç çekinmeyin… Bilgili ve deneyimli makyaj artistleri yüzünüzün hangi noktasına ne tür dokunuşlar yapmanız gerektiği konusunda her gün işinize yarayacak harika bilgiler veriyor.

Ufuk Batur
Ufuk Batur

Cilt bakımının geleceğini yakından tanıyın

Lancôme Skin Science Club’ın üçüncü katında markanın en yeni ürünlerinin ve üstün teknolojilerinin deneyimlendiği dört bakım odası var. Randevulu sistemle misafirlerini ağırlayan bu alanda 30-45-60 dakikalık bakımlar yapılıyor. Bir spada gibi hissedeceğiniz kabin deneyimlerinde hem markanın yeni ürünlerini tanıyabilir hem de farklı başlıklarla ısıl işlemlerin yapıldığı bakımlarla cildinizi tazeleyebilirsiniz.

Keyifli turunuz ve ufuk açan deneyiminiz sona erdiğinde Lancôme Cafe’de kahvenizi, özel karışım bitki çayınızı ya da sağlıklı meyve sebze sularınızı yudumlayabilir, cildinize iyi gelecek özel tatları deneyebilirsiniz. Mutluluğunuzun içten dışa ışıldaması için bu kişiselleştirilmiş ve sürükleyici deneyime mutlaka katılın. Detaylı bilgi için ve rezervasyon için https://www.lancome.com.tr/skin-science-club adresini ziyaret edin.

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm