1/6
2/6
3/6
4/6
5/6
6/6

HP ailesinin en etkileyici yeni üyesi

Neredeyse yok denecek kadar ince kenarlara sahip HP Spectre X360 13, iki kat performans ve kullanımı kolay güvenlik özellikleri sunuyor.

Time Out İstanbul editörleri
Advertising

Premium tasarım, yüksek performans ve mobilite imkanları sunan yeni nesil Spectre x360, sağlamlaştırılmış güvenlik özellikleriyle üstün cihaz deneyimi isteyen günümüzün teknoloji kullanıcıları için uygun bir cihaz haline geliyor.

HP EMEA Kişisel Sistemler Genel Müdürü Anne-Sophie Hadberg, yeni ürünleriyle ilgili şunları söyledi: “Premium ürünleri tercih eden tüketiciler, hareket halindeki yaşantılarına uyum sağlayabilecek güzel ve son derece mobil cihazlar istiyor. HP Spectre x360 13, inovatif tasarımı ve mobiliteyi, kullanıcılarının cihazlarını herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilmelerini sağlayan geliştirilmiş güvenlik ve performans yetenekleriyle birleştiriyor.”

Premium dizüstü bilgisayar tercih eden alıcılar, bilgisayar başında geçirdikleri sürenin neredeyse yarısında hareket halinde oluyor. Bu yüzden tüketiciler, hem iş hem de kişisel kullanımları için tek bir cihaz istiyor. Ayrıca 10 tüketiciden neredeyse 6’sı, PC’leri üzerinden gizliliklerini yeterince sağlayamadıkları konusunda endişeleniyor. Bu bulguların göz önünde bulundurulduğu Spectre x360 13, kullanıcılarının her yerde ve her zaman rahat etmesi için gelişmiş tasarım, mobilite ve güvenlik sağlıyor. Aynı zamanda içerik oluşturmak ve deneyimlemek için üstün performans da sunuyor.

HP Spectre X360 13’te sevdiğimiz üç özellik:

  • Dünyanın en küçük dönüştürülebilir PC’si olan Spectre x360 13 bir önceki nesline göre yüzde 13 daha küçük ve yalnızca 1,27 kg ağırlığında.
  • Bir önceki nesline kıyasla iki kat performans ve veri hacmi sunan 10. Nesil Intel® Core™ i7 işlemcili Spectre x360 13 (13-aw0002nt), dört çekirdekli 13 inç dönüştürülebilir PC’ler arasında en uzun batarya ömrüne sahip olmaya devam ediyor.
  • 10 tüketiciden 6’sı kendilerini daha güvende hissetmek ve kameralarının kendilerinden habersiz kullanılmasının önüne geçmek için dizüstü bilgisayarlarının kamerasını bir cisim ile kapatıyor. Spectre x360’da bulunan web cam kapatma düğmesi fiziksel olarak bilgisayarın kamerasına giden elektriği keserek kullanıcıları koruma altına alıyor. Spectre’de ayrıca mikrofonu susturma düğmesi ve dilediğiniz zaman ekranınızı tek bir tuşla karartmanızı sağlayan HP Sure View ekran yer alıyor.

 

Ürün hakkında detaylı bilgi için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

 

HPIntel Core i7 10th Gen

 

 

 

Tavsiye edilen

    İlginizi çekebilecek diğer içerikler

      Advertising