Selfie çeken kadın
Priceless.com

Mastercard Yurtdışı İndirim Programı ile seyahatlerinizi ödüllendirin!

Londra’da güzel bir günün tadını çıkarıyorsunuz ve gününüzün planı içinde Knightsbridge’deki muhteşem Harvey Nichols mağazasını ziyaret de var. Silver logolu Mastercard’ınızla İngiltere’nin en lüks perakendecisi olan Harvey Nichols’dan yapacağınız alışveri

Yazan:
Time Out İstanbul editörleri
Reklâm

Londra’da güzel bir günün tadını çıkarıyorsunuz ve gününüzün planı içinde Knightsbridge’deki muhteşem Harvey Nichols mağazasını ziyaret de var. Silver logolu Mastercard’ınızla İngiltere’nin en lüks perakendecisi olan Harvey Nichols’dan yapacağınız alışverişinizde kartınıza doğrudan para iadesi alabileceğinizi biliyor muydunuz? Saks Fifth Avenue, Michael Kors, Bloomingdale’s gibi dünyanın dört bir yanında 300’den fazla mağaza, otel ve restaurantlarda, alışveriş, konaklama ve seyahat giderlerinizde anında para iadesi kazanabilirsiniz. Üstelik üyelik yok kupon yok, tek yapmanız gereken silver logolu Mastercard’ınızı anlaşmalı noktalarda kullanmak.

Üstü açık araba süren erkek
Priceless.com

Örneğin İtalya seyahatinizde Hertz’den araç kiraladınız ve ödemeyi silver logolu Mastercard’ınızla yaptınız, anında para iadesi kazanabilirsiniz. Londra konaklamanız için Mandarin Oriental Hyde Park’ı mı tercih etmiştiniz? Yine para iadesine hak kazandınız. Mastercard Travel Rewards’ın sağladığı bu harika avantajlar sadece seyahat harcamalarınızla sınırlı kalmıyor. Çevrimiçi alışverişlerinizde de çok geniş bir yelpazede para iadesine hak kazanabilirsiniz. Adidas, Harrods, Yoox, Farfetch, Revolve, Macy’s bunlardan sadece birkaç örnek. Ödüller sürekli yeni ülkelere, yeni markalara, çevrimiçi veya doğrudan alışverişlerinizde bazı koşullara bağlı olarak güncelleniyor ve Mastercard Yurtdışı İndirim Programı bünyesinde Mastercard sahiplerine sunuluyor.

Cam masa üzerinde anahtarlık ve cüzdan
Priceless.com

Mastercard ile yurtdışında harcarken de kazanın!

İster benzersiz bir deneyim yaşamanızı, ister küçük bir kaçamak yapmanızı sağlayacak özel teklifler arıyor olun, silver logolu Mastercard’ınızla yapacağınız ödemelerde Mastercard İndirim Programı ile para iadesi kazanacaksınız. Partnerlerimizden otomatik para iadesi kazanmak ya da ek tekliflerin kilidini açarak tasarruf yapmak hiç bu kadar pratik olmamıştı.

Butik vitrini
Priceless.com

Mastercard Yurtdışı İndirim Programı’na göz atmadan yola çıkmayın!

Mastercard Yurtdışı İndirim Programı deneyimli üyeleri seyahatlerine önce alışveriş portalını gezinmekle başlıyorlar ve burada seyahat, konaklama, alışveriş, ülke ve marka bazında sunulan teklifleri inceliyorlar. Sonrasında da, otantik şehir turlarından, müzelere, lüks alışveriş mağazalarından restoranlara, otel konaklamalarından uçak biletine kadar farklı alanlarda, ortaklarımızla birlikte sunulan para iadelerinden yararlanarak seyahat keyiflerini katlıyorlar. Bu aynı zamanda sayısız çevrimiçi teklifler için de geçerli. Dünya çapında markaların e-ticaret sitelerinde de farklı para iadesi imkânları Mastercard Yurtdışı İndirim Programı’nda üyelerini bekliyor.

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm