Happy-Nes

Mutluluk bu aksesuarlarda: Happy-Nes

Gündelik eşyaları sıradanlıktan uzaklaştırarak bir yudum mutluluğa dönüştüren Happy-Nes’in renklerini takip ettik.

Yazan:
Time Out Istanbul contributors
Reklâm

Yaratıcıları da en az ürünleri kadar renkli bir markayla tanıştıralım sizi. Arkasındaki isimler gezi tutkunu Nesligül ve İlan Karaso. İkili 2013 senesinde tanıştıktan sonra Zanzibar ve Filipinler’de aylarca yaşamış. Zanzibar’daki yerlilerin dediği gibi ‘pole pole’ (yavaş yavaş) tadı çıkarılan yaşam tarzına uyum sağlarken oradaki acelesiz, zengin ve rengârenk kültürün içinde yoğrulmuşlar. Zaten bu ülkelerin renk cümbüşü, günlük hayatın birer parçası olan Happy-Nes ürünlerine de yansıyor.

Kulaklara renk geldi
Happy-Nes’in bugünkü ününe kavuşmasında en büyük rolü üstlenen kulaklıklar doğumunu rüzgârsız bir güne borçlu. Daha önceleri bu renkli ipler Nesligül’ün saçlarını süslüyormuş. Alaçatı’da kite board eğitmenliği de yapan Türkiye şampiyonu Nesligül bir gün rüzgâr beklerken saçına iliştirdiği ipleri elindeki kulaklığa sarıyor ve kulaklığın fotoğrafını Instagram’da paylaşmasıyla siparişler yağmaya başlıyor. Apple, Urbanears ve Philips marka kulaklıkların Happy-Nes renklerine bürünmüş hallerine siz de sahip olabilirsiniz 

Günlük hayata boya sıçradı
Happy-Nes kulaklıklarını koruyan renkli malzemeler telefon şarj kablolarını, parmak arası terlikleri, küpe ve bilezikleri de sarmalıyor. Evet, bildiğiniz Apple şarj kablolarından bahsediyoruz. İtiraf edin, hangimiz şarj kablosu eskitmedi veya kendininkini bir başkasınınki ile karıştırmadı? Gözlüklerinin kaybolmasından yakınan annelerin istekleri üzerine de Happy-Nes kolları sıvamış. Gelin görün ki yarattıkları gözlük iplerine en çok gençler rağbet gösteriyor. İpin iki ucuna kaplumbağa, ananas gibi metal detaylar ekleniyor.

Happy-Nes ailesinin en taze parçası olan çanta aksesuarları  bu sene revaçta olan sırt çantalarını farklılaştırmak için birebir. Malum, önümüz yaz; ileri görüşlü olup sahillere çok yakışacak fosforlu tonların cömertçe kullanıldığı aksesuarları tercih etmekte fayda var.

Happy-Nes
Şakayık Sokak 18, Teşvikiye.
www.happy-nes.com

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm