1. Tom Ford
    Tom Ford
  2. Tom Ford
    Tom Ford

Tom Ford Beau de Jour'u denediniz mi?

Tom Ford Signature Collection için yaratılan, Beau de Jour tazeleyici, yenileyici ve aromatik yapısıyla lavantanın enerjik dokusunu harmanlıyor.

Yazan:
Time Out İstanbul editörleri
Reklâm

"Klasik. Keskin. Kendinden Emin.’’ Beau de Jour her detayı düşünen kusursuz centilmen erkekleri temsil eder. Centilmenler, dış dünyaya en iyi yönlerini yansıtsa da aslında derinlerinde sakladıkları gizli dünyalarında keşfedilmeyi bekleyen farklı özellikler barındırırlar." - TOM FORD

İtalya ile Fransa sınırındaki tarlalardan gelen lavantanın ferah başlangıcı Beau de Jour parfümüne ferah ve tutkulu bir doku sağlamaktadır. Havalı ve tazeliyici üst nota ile lavantanın enerji verici karışımını hissedebilirsiniz. Kalp notalarında Afrika’dan gelen biberiye içeriği ile bitkisel bir etki yakalamış olan Beau de Jour içeriğindeki yeşil sardunya ile ferahlatıcı bir etki yaratır. Aynı zamanda meşe yosunu ile fesleğen arasındaki kontrastı sizlere yansıtır. Paçuli ve amber, odunsu ve tensel yapısı ile misk gibi sıcak bir baz oluşturur ve Beau de Jour’un ferahlatıcı dokusuna maskülenliği de katarak kokuyu tamamlar.

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm