0 Beğen
Kaydet

Biletini al: Yerinizi şimdiden ayırmanız gereken şehrin en sıkı 9 etkinliği

Bilet almak için henüz erken olduğunu düşünebilirsiniz, ancak etkinlik tarihleri yaklaştığında biletlerin kapış kapış gittiğini de unutmadan ekleyelim

1

101 İstanbul Lezzeti

101 İstanbul Lezzeti Festivali, altıncı yılında yine şehrin en güzel lezzetlerini, en nitelikli restoranlarını ve en becerikli şeflerini, belki de İstanbul’un en güzel mekanı olan Esma Sultan Yalısı’nda bir araya getiriyor. Bu çok özel İstanbul etkinliği, tüm gün müzik ve eğlencelerle sürecek ve her zamanki gibi geleneksel gece partisi ile sonlanacak.

Bilet al Daha fazla
Esma Sultan Yalısı , Ortaköy 29 Nisan 2018
2

Royal Northern Symphony

Birleşik Krallık menşeli oda orkestrası Royal Northern Symphony’nin müzik direktörü piyanist Lars Vogt. Sting ve Mercury Rev gibi isimlerle iş birliklerine imza atan orkestra Beethoven’dan ‘Prometheus Üvertürü’, ‘Piyano Konçertosu No. 4’ ve ‘Senfoni No. 7’yi seslendirecek.

Daha fazla
İş Sanat Kültür Merkezi , Beşiktaş 27 Nisan 2018
Advertising
4

GoGo Penguin

Cazın ana akımla flört etmesine vesile olan gruplardan biri. Daha önce de İstanbul’da canlı dinleme şansına sahip olduğumuz Manchester’lı grup yeni albümleri ‘A Humdrum Star’ın tanıtım turnesi kapsamında bir kez daha şehirde.

Daha fazla
Zorlu Performans Sanatları Merkezi , Beşiktaş 21 Nisan 2018
Advertising
5
Notre Dame de Paris

Notre Dame de Paris

Nedir? Victor Hugo imzalı ‘Notre Dame’ın Kamburu’ndan uyarlanan bu devasa müzikal, 20 yıldır dünyanın dört bir yanında sahneleniyor. ‘İlk yılında en çok izleyiciye ulaşan müzikal’ sıfatıyla, Guinness Rekorlar Kitabı’na bile girmeye hak kazanmış bir müzikal ‘Notre Dame de Paris’. Önümüzdeki aylarda bu meşhur müzikali nihayet İstanbul’da da orijinal diliyle izleyebileceğiz. Üç yıl önce yine Zorlu PSM’de de İngilizce sahnelenen müzikalin Fransızca versiyonunu izlemek eminiz unutulmaz bir deneyim olacak.

Ne zaman? 9-22 Mart

Nerede? Zorlu PSM Ana Tiyatro

Ne kadar? 95-250 TL (avantajlı dönem), 105-275 TL (genel satış)

6
Johanna Borchert

Johanna Borchert

Kimdir? Berlinli Johanna Borchert, popüler ve avangart tınıları ustalıkla harmanlıyor. Kullandığı elektronik ve akustik sesleri, doğaçlama piyanosuyla destekleyen Borchert, ‘Love or Emptiness’ albümü vesilesiyle İstanbul’da.

Ne zaman? 7 Nisan

Nerede? Borusan Müzik Evi

Ne kadar? 28,50-49,50 TL

Advertising

Yorumlar

1 comments
TC Filiz G

Notre Dame de Paris  bilet al bölümü yok :(