Biletini al: Yerinizi şimdiden ayırmanız gereken şehrin en sıkı beş etkinliği

Bilet almak için henüz erken olduğunu düşünebilirsiniz, ancak etkinlik tarihleri yaklaştığında biletlerin kapış kapış gittiğini de unutmadan ekleyelim
Time Out İstanbul editörleri
Advertising
1
Claire Huangci
Müzik

Claire Huangci

icon-location-pin Sakıp Sabancı Müzesi, Sarıyer
icon-calendar

Piyanoya olan hakimiyetiyle herkesi kendine hayran bırakan Claire Huangci klasik müzik dünyasının süper starlarından biri. 10 yaşındayken ‘harika çocuk’ olarak ismini duyuran Claire Huangci, bu yıl prestijli piyano yarışması Concours Géza Anda’yı kazandı. Geçtiğimiz yıl ‘A Chopin Diary’ albümünü yayınlayan sanatçının Chopin yorumları oldukça etkileyici.

2
The Tiger Lillies
Felix Groteloh [p h o t o w o r k]
Müzik

The Tiger Lillies

icon-location-pin İş Sanat Kültür Merkezi, Beşiktaş
icon-calendar

İngiliz ekip The Tiger Lillies, kabareyi punk müzik ile harmanlıyor. Onları daha önce İstanbul’da ağırlamıştık ancak etkileyici performanslarını bir kez daha canlı izleyeceğimiz için heyecanlıyız. Grubun sınırları zorlayan performansı, uzun süre aklınızdan çıkmayacak.

Advertising
3
 Labèque’lerle Bir Prömiyer
Müzik

Labèque’lerle Bir Prömiyer

icon-location-pin İstanbul Lütfi Kırdar, Harbiye
icon-calendar

Piyano ikilisi kardeşler Katia ve Marielle Labèque, Bryce Dessner’in ‘İki Piyano İçin Konçerto’ eserini dünyada ilk kez seslendirmek üzere İstanbul’da. Bu eseri sipariş edenler arasında Londra Filarmoni, Dresden Filarmoni, Orquesta Nacional de España ve Orchestre de Paris ile birlikte Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası da var. Konserde Strauss ve Beethoven’ın eserleri de seslendirilecek.

Advertising