Digital Winter Wonderland

ÇapaMarka Entertainment Group'un yarattığı 'kış masalları' temalı "Digital Winter Wonderland" dijital eğlence parkının kapıları fütüristik sihirli bir dünyaya açılıyor.

Yazan:
Time Out İstanbul editörleri
Reklâm

ÇapaMarka Entertainment Group, pandemi döneminde kısıtlanan eğlence sektörüne çaplı bir çözüm ile geldi. Dünyanın ilk dijital eğlence parkı olan "Digital Winter Wonderlanddönme dolabından, roller coaster’ına; 70 metrelik yılbaşı ağacından atlı karıncaya kadar her şeyin gerçeğine en yakın şekilde tasarlandığı, devasa bir alan üzerine inşaa edilmiş bir yeni yıl ütopyası.

Hepsi 3D olarak tasarlanmış 7 farklı sahne ve her sahne için özenle oluşturulmuş değişik bir eğlence yer alıyor. New Year Circus’ından Yeni Yıl Gazinosu’na, Unplugged Stage’den Star Town’a her şey yeni yıl ruhunu güvenli şekilde hissetmeniz için tasarlanmış.

Digital Winter Wonderland’deki kış masalları kış dönemi boyunca devam edecek. Şimdilik sadece markalara ve özel gruplara yeni yıl temalı etkinlikler, lansmanlar gibi organizasyonlar için yayınlansa da daha sonradan herkese açılacak.

@digitalwinterwonderland

www.digitalwinterwonderland.com

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm