Hellmann's'ın düzenlediği Türkiye'nin ilk burger festivali

Hellmann's Burger Fest 2016

Türkiye’nin ilk burger festivali Hellmann’s Burger Fest, 23 Eylül - 2 Ekim tarihlerinde ikinci kez düzenleniyor. Ziyafete hazır mıyız?

Time Out İstanbul ve Hellmann's iş birliğiyle hazırlanmıştır.
Reklâm

Geçen yıl Karaköy’ün kalburüstü burgercilerini mesken edinen Hellmann’s Burger Fest, üç gün boyunca hepimize lezzet patlamaları yaşatmıştı. Üç gün ile yetinemeyenlere ve kendini mutlu etmek istediğinde hemen bir burgerciye koşanlara harika haberlerimiz var: Burger Fest bu yıl tam bir haftaya yayılıyor! Yine anlaşmalı mekânlarda, Dünyanın 1 Numaralı Mayonezi Hellmann’s ve çeşitli soslar ile hazırlanan enfes burgerlerin tadına bakma şansı bulacaksınız.

Hellmann’s Burger Fest elbette bununla sınırlı değil: Çeşitli etkinlikler, hediyeler ve sürprizler de festival boyunca her an her köşede karşınıza çıkabilir. Burger Fest bu yıl işleri büyütüyor ve lezzetin yanına eğlenceyi de ekliyor. 1 ve 2 Ekim tarihlerine denk gelen hafta sonu için kimselere söz vermeyin çünkü bu tarihlerde Burger Fest Party Weekend’e bekleniyorsunuz. 

23 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Hellmann's Burger Fest'e katılan diğer mekânlar için tıklayın.

Festival katılımcılarından seçtiklerimiz

ANY İstanbul
  • Restoranlar
  • Arnavutköy

Sırf Any’nin burgerlerini denemek için bile Arnavutköy’ün yolunu tutabilirsiniz. Çıtır soğanlı BBQ burger ve acılı Mexican burger favorilerimiz; mini burgerlerini de mutlaka deneyin

Daily Dana Burger & Steak
  • Restoranlar
  • Steakhouse
  • Caddebostan

Daily Dana, katkısız etlerden hazırladıkları burgerlerini muhteşem soslarıyla destekliyor. Porsiyonları hem gözünüzü hem de karnınızı fazlasıyla doyuruyor. 

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm