İstanbul Pasta Butik'te pasta atölyeleri

Pastacılık sektörüne yeni soluk olan İstanbul Pasta Butik, pastacılık sektörüne ilgi duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyenlere figür tasarımının püf noktalarını paylaşacak.

Yazan:
Time Out İstanbul editörleri
Reklâm

İstanbul Pasta Butik, kurumsal organizasyonlar, düğün, nişan, doğum günü, baby shower ve diğer özel gün kutlamalarını farklı konseptlerle özelleştirmek isteyenlere en özenli ve titiz işçilik ile hazırlanan lezzetli butik pastalar sunuyor.

Pastacılık sektörüne ilgi duyan, bu sektöre adım atmak ve kendini geliştirmek isteyen herkese açık olacak workshoplar, İstanbul Pasta Butik’te 05-27 Eylül tarihleri arasında her hafta sonu verilecek. Atölyede pastanın en önemli detaylarından biri olan figür yapmanın incelikleri uygulamalı olarak gösterilecek ve özel pasta tasarımının püf noktaları anlatılacak. Figürlerin oluşturulması, renklendirilmesi gibi tüm teknik bilgiler de katılımcılarla paylaşılacak.

İstanbul Pasta Butik’te Eylül ayının Cumartesi günleri (05-12-19-26 Eylül) Pastacı Ayı & Unicorn Figür Atölyesi, Eylül ayının Pazar günleri (06-13-20-27 Eylül) LOL Bebek Figür Atölyesi gerçekleştirilecek.

Pastacı Ayı & Unicorn Figür Atölyesi’nin ücreti 250 TL, LOL Bebek Figür Atölyesi 300 TL olarak belirlendi. Atölye kontenjanı ise 5 kişi ile sınırlı olacak.

Workshop Detayları

Pastacı Ayı & Unicorn Figür Atölyesi

Tarih: 05 / 12 / 19 / 26 Eylül

Saat: 09.30 - 17.00

Yer: İstanbul Pasta Butik (Zuhuratbaba Mah. Yeni İncirliyolu No:9 Bakırköy/İstanbul

LOL Bebek Figür Atölyesi

Tarih: 06 /13 /20 /27 Eylül

Saat: 09.30 - 17.00

Yer: İstanbul Pasta Butik (Zuhuratbaba Mah. Yeni İncirliyolu No:9 Bakırköy/İstanbul

Detaylı Bilgi & Kayıt için:

Ece Akkurt - 0530 569 68 18

Instagram: www.instagram.com/istanbulpastabutik

Mail:       istanbulpastabutik@gmail.com

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm