Microsoft Surface'tan ücretsiz atölye ve kılavuzlar

Microsoft Surface, İngiltere’deki müzisyenlerin iptal edilen konserlerine yardımcı olmak için ücretsiz atölyeler ve kılavuzlar yayınlıyor.

Yazan:
Time Out İstanbul editörleri
Reklâm

İngiliz şarkıcı / söz yazarı Jade Bird ve grubunun dünya çapında binlerce hayranı için, Microsoft RE:Surface Projesi kapsamında yaptığı interaktif konserin başarılı lansmanının ardından Microsoft Surface Re: Surface Blueprint, İngiliz sanatçılara ve müzisyenlere iptal edilen performanslarını çevrimiçi olarak geri getirmeleri için ücretsiz atölyeler ve yol gösteren kılavuzlar başlatıyor.

Re: Surface Blueprint, www.youtube.com/MicrosoftUK  sitesinde ‘nasıl yapılır?’ videoları ve yazılı kılavuzlar şeklinde öğretici videolar yayınlıyor. Her kılavuz, üretim sürecinden gelişme sürecine kadar detaylı anlatımlar içeriyor.

Blueprint kılavuzları ve videoları herkese ücretsiz olarak sunulacak ve tekrar çevrimiçi bir gösteri yapmak isteyen sanatçılar için paha biçilmez bir ilham ve bilgi kaynağı olacak.Lansman, 30 Haziran Salı günü 21.30’da (19.30 BST) Microsoft UK Youtube hesabında Jade Bird’ün yapacağı canlı bir atölye çalışmasıyla desteklenecek. Atölye çalışması sırasında Jade ve grubu, şovunun 'iptal edilmesine' yardımcı olan yapım ekibinin üyeleriyle birlikte konserlerin sahne arkadasına bakacak ve canlı bir soru-cevap oturumuna katılacak.

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm