Air France'dan Winter City'de hediye uçak bileti fırsatı

Time Out İstanbul editörleri
Reklâm

Dünyanın lider havayolu şirketlerinden Air France, İstanbul Boğazı’nın etkileyici manzarasına sahip Four Seasons Hotel Bosphorus’un terasında konumlanan Winter City’nin büyüleyici masalına ortak oluyor. Buz pisti, sokak lezzetlerinin sunulduğu yeme içme istasyonları ve çocuk aktiviteleriyle donatılmış etkinlik alanında yerini alan Air France, renkli kış bahçesi konseptiyle misafirlerine sürpriz hediyeler, uçak bileti fırsatları ve eğlenceli  oyunlar ile unutulmaz anlar yaşatıyor.

Fransa'nın bayrak taşıyıcı havayolu şirketi Air France, 6 Ocak-10 Şubat tarihlerinde her gün 12.00-21.00 saatleri arasında her yaştaki konuklarına kış ruhunu ve sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yaşatıyor. Kış bahçesi konseptindeki standında Air France, her hafta çekiliş ile Avrupa'ya hediye uçak bileti, sürpriz hediyeler ve eğlenceli oyunlar sunuyor.

Winter City’de ziyaretçiler, özel ders imkanlarının sunulduğu görkemli buz pistinden, özel ısıtıcılı iglolara, sokak lezzetlerinden müzik eşliğinde renkli aktivitelere kadar birbirinden keyifli aktiviteler ile buluşuyor.

Son haberler

    Reklâm