Chef Seasons’a Sial Paris Gıda Fuarı’ndan 5 Ödül

Yazan:
Time Out İstanbul editörleri
Reklâm

Dünyanın en büyük ve en önemli fuarlarından sayılan Sial Paris İnovasyon ödülleri belli oldu. Sunduğu yaratıcı karışımları ve inovatif ürünleri ile sektörde fark yaratan ve hızla büyüyen Chef Seasons, 5 ödül kazandı.

1964 yılından beri her iki yılda bir düzenlenen ve gıda sektöründeki tüm gelişmeleri ziyaretçilerle paylaşmayı amaçlayan Sial Paris Gıda Fuarı kapsamındaki İnovasyon Ödülleri’ni kazananlar belli oldu. Binlerce yaratıcı karışımı ve inovatif ürünleriyle ön plana çıkan Chef Seasons 5 ödül birden aldı. 

2009 yılında İzmir’de kurulan ve KOSGEB tarafından Küresel Doğan Girişimci finalistlerinden olan Chef Seasons’ın ihracat payı da her geçen gün artıyor. Toplam cirosunun yüzde 60’ı ihracat olan Chef Seasons, girdiği pazarlarda tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Binlerce yaratıcı karışımı ve inovatif ürünleriyle 2020 yılında Rusya, Kolombiya ve Hong Kong pazarlarına giriş yapan Chef Seasons’ın, en beğenilen ürünleri arasında yeni nesil marinasyonlar, kavrulmuş çeşniler, superfood çeşniler ve özel salata sosları yer alıyor. Sektör dinamiklerini değiştiren binlerce yeni karışımıyla 30 ülkede yılda 70 milyondan fazla hane halkına erişiyor.

Chef Seasons Hakkında

2009 yılında İzmir'de kurulan Chef Seasons, gurme tuzlar, çeşniler, baharatlar, marinatlar, soslar, meyve baharatları, salata sosları, çeşni topları, yaşlanma karşıtı baharat karışımları, spray çeşniler ve daha çok sayıda farklı lezzetlendirici ürün geliştiren ve üreten bir lezzet firması.

Dünyanın dört bir yanındaki büyük gıda perakendecileri ve restoran zincirlerine stratejik bir ortak ve onaylı tedarikçi olarak hizmet veren Chef Seasons, deneyimli şefleri ve AR-GE ekibinin geliştirdiği 2.500'den fazla ürün ve 6.000 reçete ile lezzet mühendisliğinin ön saflarında yer alıyor.

İnsanların sadece damaklarında değil, yaşamlarında da anlamlı bir iz bırakma vizyonu ile yola çıkan firma, yarattığı pratik çözümler ve özgün lezzetlerle günümüz şeflerinin, sofralarını zenginleştirmelerine, aile ve dostlarla paylaşılan zamanların değerini ve anlamını artırmalarına imkan sağlıyor.

www.chefseasons.com

Son haberler

    Reklâm