Avantgarde Yalıkavak

Her sezonun gözdesi Bodrum’un en sakin ve huzurlu koylarından biri olan Küdür’de bulunan Avantgarde Yalıkavak, 2021 yenilikleriyle sezona kapılarını açtı.

Yazan:
Time Out İstanbul editörleri
Reklâm

Avantgarde Yalıkavak, sakin ve huzurlu bir deneyim isteyenlere en kusursuz seçeneği sunuyor; sağlığınız için aldığı tedbirlerin eşliğinde, ailenizle birlikte huzurla geçireceğiniz bir tatil vadediyor.

Size eşsiz bir deneyim yaşatacak deniz manzaralı teraslı süitleri ve deluxe konaklama seçenekleriyle sıra dışı bir konfor sunan Avantgarde Yalıkavak; sadece başınızı döndüren manzarası ve odalarıyla değil, sunduğu özel deneyimlerle de fark yaratıyor. Gönül rahatlığıyla bütün kış beklediğiniz tatili yaşamanızı sağlayacak olan Avantgarde, hijyen ve sağlık standartlarını en yüksek seviyede sağlayarak, misafirlerine en güvenli tatili yaşatacak.

Misa Mimarlık dokunuşlarıyla odalarındaki sıcak, doğal ve samimi atmosferi destekleyecek yenilikler yapan Avantgarde Yalıkavak; tüm oda tekstillerinde doğal malzeme ve onlardan ilham alarak kullanılan toprak tonlu keten kumaşları, mercan renkleri ve hasır aksesuarlarla zengileştirdiği dekorasyonuyla fark yaratacak. Otelin vazgeçilmezi olan Lounge alanı ise her sene olduğu gibi canlı, enerjik, trend kumaşlarla renkli ve sıcak havayı otelin diğer alanlarında da devam ettirecek.

Gurme lezzetlerle tatilinizi Ace’leyin

Otelin yeniliklere açık, dünyayı takip ederken yerel malzeme ve tatlardan kopmayan,tarladan sofrayayaklaşımını benimseyen mutfağından çıkan lezzetler, tatilinizi benzersiz bir lezzet deneyimine dönüştürecek. Deniz kenarındaki manzaralı geniş alanları, çim bahçesi ve göz alıcı sahiliyle sadece damağa da değil, göze de hitap eden Ace Restaurant, baş şefi Hakan Canpolat’ın tarifleriyle bu yazı unutulmaz kılan mekanlardan biri olacak.

Her sezon değişen ve yenilenen ‘comfort food’ menüsüyle, mevsimin en güzel ürünlerini gurme tatlara dönüştüren Ace Restaurant&Bar, sadece fine-dining konseptiyle değil, gün boyu sunduğu ‘sin menü’süyle de günün her saatini özel bir lezzet deneyimine dönüştürüyor.

Bodrum Contemporary 2021 koleksiyonunu, Avantgarde Yalıkavak’ta keşfedin

Bodrum ve İstanbul’daki tüm şubelerinde misafirlerini sanat dostu kimliğiyle karşılayan Avantgarde Collection, Yalıkavak otelinde meraklılarını her yaz olduğu gibi birbirinden farklı sanatçıların eserleriyle buluşturacak. Sergilenen eserler, Türk Çağdaş Sanatının uluslararası platformda tanıtımı için önemli görevler üstlenen, İstanbul ve Yalıkavak merkezli İSD-ART’ın kurucusu Ayşın İşeri küratörlüğünde bir araya gelecek. Sanatçı Özge Günaydın’ın dünyamızın altıncı büyük kitlesel yok oluş evresinde olduğunu soyu tükenen gergedanlar üzerinden irdeleyen ve gezegenimizin yok oluşuna dikkat çeken kişisel sergisi ‘Rhinos Back in Town’, yaz boyunca sanatseverlerle buluşacak. Eserleri Avantgarde Yalıkavak’ta sergilenecek olan sanatçı Cengiz Yatağan ise kendi bulduğu bir teknikle tuval üzerine farklı malzemeler ve epoksiyi birleştirerek yarattığı, derinliği maksimum seviyede olan resimleriyle sanatseverleri benzersiz bir görsel yolculuğa çıkaracak.

Açık Hava Sinema & Popcorn Geceleri, bu yıl da Avantgarde’da. Film seçkisi için takipte kalın.

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm