İstanbul'un en fantastik suflelerini bulabileceğiniz 5 mekân

Fantastik sufleler nelerdir, nerede bulunurlar?

Brunelle
1/5

Brunelle

3 5 yıldız üzerinden

Fransız ve İtalyan Mutfağı ağırlıklı yemek menüsünde, açık büfe kahvaltıdan burger ve risotto gibi her saatte sipariş verilebilecek lezzetler mevcut. Yerli ve dünyadan birçok şarap çeşidini bulabileceğiniz menüde Brunelle’in kendi üretimi beyaz ve kırmızı şarap seçenekleri de var. Eskiden Saint Joseph Lisesi’nin lokalinin bulunduğu yere açılan Brunelle’in dekoru, işletmesi, mutfak ekibi ve menüsü değişmiş olsa bile, bir şekilde eski lokal ruhunu hissetmeye devam ediyorsunuz. Geniş iç mekânı ve bahçe masalarının düzenlemesi sayesinde, yemeğinizin tadını yan masada konuşulanlara kulak misafiri olmak zorunda kalmadan çıkarabiliyorsunuz. Havuza nazır bahçesi ile sıcak yaz akşamlarının serin buluşma noktası olmaya aday.

Daha fazla
Moda
Valonia Chocolate&Cafe
2/5

Valonia Chocolate&Cafe

Uygun fiyata, büyük porsiyonlarda leziz pasta ve tatlı alternatiflerinin yanı sıra çikolataya batırılmış meyveler, portakal çubukları ve Beyoğlu çikolataları yer alıyor. Bunun yanı sıra taze salatalar, sandviç ve makarnalar, kahve ve çay çeşitleri, soğuk/sıcak sandviçler ve kekler var. Mekânın spesiyalleri arasında Valonia çikolata fondü ve çikolatalı, meyveli waffle’ı sayabiliriz.

Daha fazla
Beşiktaş
Parachute Cafe
3/5

Parachute Cafe

"Çünkü limonlu sufle yiyip limonun detoks etkisi sayesinde suçluluğumuzu bastırabiliyoruz." dedi bir okurumuz. Karar sizin...

@gamzeturkerrr, Instagram aracılığıyla

Daha fazla
Moda
Galata
Bakırköy