İstanbul'un en fantastik suflelerini bulabileceğiniz 5 mekân

Fantastik sufleler nelerdir, nerede bulunurlar?

Time Out İstanbul editörleri |
Advertising
Restoranlar

Brunelle

icon-location-pin Moda

Fransız ve İtalyan Mutfağı ağırlıklı yemek menüsünde, açık büfe kahvaltıdan burger ve risotto gibi her saatte sipariş verilebilecek lezzetler mevcut. Yerli ve dünyadan birçok şarap çeşidini bulabileceğiniz menüde Brunelle’in kendi üretimi beyaz ve kırmızı şarap seçenekleri de var. Eskiden Saint Joseph Lisesi’nin lokalinin bulunduğu yere açılan Brunelle’in dekoru, işletmesi, mutfak ekibi ve menüsü değişmiş olsa bile, bir şekilde eski lokal ruhunu hissetmeye devam ediyorsunuz. Geniş iç mekânı ve bahçe masalarının düzenlemesi sayesinde, yemeğinizin tadını yan masada konuşulanlara kulak misafiri olmak zorunda kalmadan çıkarabiliyorsunuz. Havuza nazır bahçesi ile sıcak yaz akşamlarının serin buluşma noktası olmaya aday.

Time Out diyor ki
Restoranlar

Valonia Chocolate&Cafe

icon-location-pin Beşiktaş

Uygun fiyata, büyük porsiyonlarda leziz pasta ve tatlı alternatiflerinin yanı sıra çikolataya batırılmış meyveler, portakal çubukları ve Beyoğlu çikolataları yer alıyor. Bunun yanı sıra taze salatalar, sandviç ve makarnalar, kahve ve çay çeşitleri, soğuk/sıcak sandviçler ve kekler var. Mekânın spesiyalleri arasında Valonia çikolata fondü ve çikolatalı, meyveli waffle’ı sayabiliriz.

Advertising
Restoranlar

Parachute Cafe

icon-location-pin Moda

"Çünkü limonlu sufle yiyip limonun detoks etkisi sayesinde suçluluğumuzu bastırabiliyoruz." dedi bir okurumuz. Karar sizin...

@gamzeturkerrr, Instagram aracılığıyla

Advertising
Advertising