Kantin Dükkân

Restoranlar, Türk mutfağı Nişantaşı
1/3
2/3
3/3

Time Out diyor ki

15 seneyi aşkın tarihiyle, İstanbul'un simgelerinden biri haline gelen Kantin, lokantası ve dükkanıyla Nişantaşı Milli Reasürans Pasajı'nda.

Kantin’deki günlük spesiyalleriyle bizi kendine bağlayan lezzet sihirbazı Şemsa Denizsel’in her zaman başında durduğu, kendi elleriyle hazırladığı ve sunduğu yemeklerin bizde bıraktığı etki ilk günden bu yana hiç değişmedi. Aramızdaki aşk günden güne büyüdü. 

Kantin’in lokantasının da yer aldığı Milli Reasürans Pasajı'ndaki Kantin Dükkan, lokantanın ufak bir replikası tadında. Günlük olarak hazırlanan tüm yemekler, ekmekler ve diğer ürünler satışa sunuluyor. Mevsimlik malzemeyle hazırlanan çorbaları ve sebzeleri, alametifarikası çıtır’ı ve makarna seçenekleriyle her türlü açlığı bastırabilecek alternatife sahip. Pesto, kuru domates sosu, has tavuk suyu gibi yemek malzemeleri de seçenekler arasında. Kendi hazırladıkları sosları, yemekleri, turşuları, ekmekleri bulabileceğiniz gibi aynı zamanda kahvaltı, filtre kahve, sandviç gibi seçenekleri de alabilirsiniz. 

Yayınlandı:

Ayrıntılar

Adres: Cevdet Paşa Caddesi 43/C
İstanbul

İletişim:
İlginizi çekebilecek diğer içerikler
    Best selling Time Out Offers