Neni Brasserie tatları artık evlerde!

Anadolu Yakası’nın popüler Fransız’ı Neni Brasserie sevilen lezzetlerini artık evlere taşıyor…

Yazan:
Time Out İstanbul editörleri
Reklâm

Fransız ve Akdeniz mutfağından aldığı ilhamı ile yemek tutkunlarına mucize lezzetler deneyimleten Neni Brasserie’nin sıra dışı lezzetleri artık Yemek Sepeti’nden eve sipariş edilebiliyor.

Paket servise uygun olarak düzenlenen Neni Brasserie’nin menüsünde, pizza çeşitlerinden “Tarte Flambee” alternatiflerine, aperatif lezzetlerden ana yemek ve burger’lere uzanan nefis tatlar bulunuyor.

İster arkadaşlar ile bir ev buluşmasında ister sadece iki kişilik bir akşam yemeğinde Neni Brasserie farklı lezzetleri ile evleri sarıyor. Menüde, hafif bir atıştırmalıktan doyurucu bir ana yemeğe kadar birçok farklı çeşit sunuluyor.

Neni Brasserie’nin paket servis menüsünün başlangıçlarından; “Neni Soğan Çorbası”, “Humus Meze Tabağı”, “Kıtır Pastırmalı Humus”, “Keçi Peynirli Tart”… Pizzalardan;” Suda Mozzarelalı”, “Margherita”, “Fromages”, “Herb”, “Champignons”, “Provençale”, “”Roquefort”, “”Türk Sucuklu”, “Orientele”, “Neni Pizza”, “Marseille”, “Bonvivant” … 

“Tarte Flambee” çeşitlerinden; “Muhammaralı”, “Füme Etli Armutlu”, “Mozzarellalı Pestolu”, ise küçük ve çıtır atıştırmalıklardan.  Burgerlardan;“Le Burger”, “French Onion Burger”, “Jaja Burger” özel bir lezzet. Kömür Izgara lezzetlerinden ise; “Neni Köfte”, “Braswurst Sosis”, “Lübnan Usulü acılı Shatta Tavuk” gibi tatlar öne çıkıyor.  

Neni Brasserie’nin unutulmaz tabakları Yemek Sepeti’nden sipariş verilebiliyor.

Haldun Taner Sokak No: 7/1 Caddebostan, 0216 407 10 43

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm