Watergarden'dan üç adres

Napoli'deki bir İtalyan restoranına ya da Anadolu'nun farklı yörelerindeki lezzetlere ışınlanabileceğiniz bu mekanları not edin.

Time Out İstanbul editörleri |
Advertising
Restoranlar

Spring Street Pizzeria

icon-location-pin Ataşehir

Napoli’den getirilen taş fırınında 90 saniye içinde pizza pişirebilen bir İtalyan restoranı.Hızlı ve rahat bir yemek için doğru seçim. Pizzalar Napoli usulü, yani kalın kenarlı ve ince hamurlu. Malzemeler akışkan bir sos kıvamında pizzanın ortasında toplanıyor. Risotto topları ve bruschetta gibi başlangıçlar da hayli başarılı.

DasDas Mutfak
FERHATELIK
Restoranlar

DasDas Mutfak

icon-location-pin Ataşehir

Nice tiyatro oyunu ve canlı müzik performansını ağırlayan DasDas’ın restoranı, ekmekleriyle bile iddialı bir yer. Ekşi mayalıdan kefirliye uzanan ekmek çeşitleri Slovenya menşeli 800 yıllık özel bir maya ile hazırlanıyor. Başlangıçlar arasında havuçlu pazı ve ayvalı ördek, ana yemekler arasında Özbek mantı ve dana yanak gibi seçenekler var.

Advertising
Restoranlar

Nostalji Sokağı

icon-location-pin Ataşehir

İçi boş bir fikir değil Nostalji Sokağı, içinde yer alan her mekan efsane sayılır. Kumrucu Hüseyin, Gaz Yağcı Furun Kebabı, Gelgör Cağ Kebabı, Hayde Sürmene Pidecisi ve Katmerci Zekeriya sokağın sakinlerinden sadece birkaç tanesi.  

Advertising