Sergi 'Şimdi'

15 çağdaş mücevher sanatçısını bir araya getiren Türk Çağdaş Mücevher Kolektifi ‘Jewelry Links’  pandemi sonrası işlerini İstanbul Bienali'ne paralel olarak Kameleon’da sergileyecek.

Yazan:
Time Out İstanbul editörleri
Reklâm

Grup üyeleri, pandemiyle kesintiye uğrayan, yasaklarla dışardan, moral hesaplaşmalarla içerden gelen engellere rağmen sürdürmeye kararlı oldukları yaratma ve üretme süreçlerinin ürünlerini bir yıl sonra yeniden bizlere sunuyorlar. 

Kalabalıklarla bir araya gelmenin neşe ve coşkusundan mahrum olsak da, randevu alarak veya geçerken uğrayarak görebileceğimiz sergide, tasarımı ve fikri değerli malzemenin önüne koyan, dünyaya bakışımıza tercüman olma iddiası taşıyan, bir yandan da sanatçısının özgün yaklaşımını sunan bir çağdaş mücevher seçkisi yer alıyor. 

Sergiyi geçen yılki gibi yine İstanbul Bienal’iyle eşzamanlı olarak 26 Ekim – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında, Beyoğlu kültür ve sanat ortamına katkılarıyla bilinen KAMELEON’da izleyebilirsiniz. 

JEWELRY LINKS: Şenay Akın, Feyzal Baykut, Burcu Büyükünal, Ela Cindoruk, Canan Durukal, Gülnur Özdağlar, Selen Özus, Nazan Pak, Burcu Sülek, Leyla Taranto, Aişegül Telli, Deniz Turan

Adres: Müellif Sok. 5-7 Beyoğlu, İstanbul

(0212) 293 2420    

 

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm