The Moment’ın özel performans serisi 6LACK ile devam ediyor

The Moment’ın Universal Music iş birliği ile her ay bir sanatçının performansını online olarak yayınladığı seri hız kesmeden devam ediyor. Jax Jones ile başlayan serinin yeni konuğu sevilen rapper ve R&B yıldızı 6LACK.

Yazan:
Time Out İstanbul editörleri
Reklâm

Müziğin yarattığı unutulmaz anların eşlikçisi olan The Moment, Universal Music iş birliği ile dünyaca ünlü sanatçıların performanslarını online olarak yayınlamaya devam ediyor. “The Moment” özelinde oluşturulan her performans, müzikseverlere en sevdikleri sanatçıları daha önce hiç olmadığı gibi görme şansı veriyor.

Eylül ayında Jax Jones ile başlayan ve Youtube üzerinden gerçekleştirilen performanslar, bu ay “6LACK” konseri ile devam ediyor. “6LACK” performansı sanatçının youtube hesabında yayında.

The Moment ve Universal Music iş birliği ile muhteşem bir performansa imza atan dünyaca ünlü “6LACK”, alternatif R&B müziğinin yıldızı olarak biliniyor. Bugüne kadar Lil Baby, Ty Dolla Sign ve Khalid ile iş birliği yapan “6LACK”, dünyada hit olmuş ödüllü “Pretty Little Fears” ve “Waves” şarkıları ile müzik listelerinin zirvesine oturması ile de tanınıyor.

Daima sevenlerine özel müzik anları sunmayı amaçlayan The Moment, rakipsiz yetenek kadrosu ile dünyanın en etkili sanatçılarını çatısı altına bulunduran Universal Music ile iş birliği yaparak; bu yılki özel koşullara rağmen müzikseverlere, müziğin keyfini çıkarabilmeleri için yeni fırsatlar yaratmaya devam ediyor.

 

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm