DAS 3917

Erciyes Dağı'nda ev konforunda hizmet sunan DAS 3917, kayak tutkunlarının heyecanla beklediği kış sezonunu açtı. Pistlere en yakın açık hava buluşma noktası DAS Après alanı, şık odaları ve restoranıyla unutulmaz bir kış tatili deneyimi sizleri bekliyor.

Yazan:
Time Out İstanbul editörleri
Reklâm

Türkiye’nin ve Avrupa’nın gözde kayak merkezi Erciyes Dağı’nın en yeni kayak oteli DAS 3917 “yeni normale” uygun tüm hazırlıklarını tamamlayarak kapılarını açtı. En üst seviye hijyen tedbirleriyle tüm konuklarının sağlığını güvence altına alan DAS 3917 yenilenen apres ski alanı DAS Après ile kayak tutkunlarının yeni adresi. Otel, bol oksijenli geniş açık hava alanlarının yanı sıra şık odaları, lounge’ları ve restoranıyla kış boyu keyifli buluşmalara ev sahipliği yapacak.

DAS 3917’de check-in işlemleri temassız gerçekleşiyor ve önceden yapılıyor. Standart deluxe, grand deluxe, deluxe junior suite, Argeois Suite ve Kapadokya Suite olmak üzere toplam 72 oda bulunuyor.

Kayseri şehir merkezine 25, Erkilet Havaalanı’na 30 kilometre mesafede konumlanan DAS 3917, kara yoluyla kolay ulaşım imkanıyla yeni dönemin en gözde kayak otellerinden olacak. Unutulmaz bir kış tatili için şimdiden planlarınızı yapmaya başlayın.

Instagram: @das.3917

Hisarcık Mah. Tekir Yaylası Küme Evler No:126 Melikgazi, Kayseri

(0352) 342 39 12

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm