Tefal'in 60. yaşı Mükellef Karaköy'de kutlandı

Tefal Türkiye'de ve tüm dünyada 60’ıncı yılını kutluyor

Dünyanın 120 ülkesinde (ve 20 yıldır da Türkiye'de) faaliyet gösteren pişirme ve küçük ev aletleri markası Tefal 60 yaşında.

Tefal iş birliği ile hazırlanmıştır.
Reklâm

1956 yılında Fransız mühendis Marc Grégoire’nın Tefal adıyla Paris'te açtığı mağazanın mutfak konusunda dünyanın sayılı dev markalarından birine dönüşeceğini kim bilebilirdi? 'Yapışmaz tava' mucizesini keşfederek kusursuz omlet tarifi başta olmak üzere mutfak dünyasını kökünden değiştiren yeniliklere imza atan Tefal, 60 yaşına adımını attı. 

Dünya çapında yapılan kutlamaların Türkiye'deki adresi ise Mükellef Karaköy'dü. Bir süredir Tefal ile iş birliği yapan Arda Türkmen'in hazırladığı özel menü eşliğinde davetliler Tefal'in geçmişten geleceğe uzanan yolculuğunu dinledi. Duyduğumuz kadarıyla üç vakte kadar akıllı düdüklüler ve tavalardan dijital çoklu pişiricilere, teknolojik yenilikler mutfağımıza girecek. Tüm dünyayla aynı anda Türkiye'de satışa çıkacak bu ürünlerin ve Tefal'in geniş ürün yelpazesinin sırrını ise Groupe SEB Pazarlama Direktörü Zümrüt Tamer "inovasyon" olarak özetliyor.

Tavsiye edilen
    İlginizi çekebilecek diğer içerikler
      Reklâm